Айнтрахт — Гоффенгайм — 3:1. Чемпіонат Німеччини, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-10 20:25 10 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Айнтрахт (Німеччина) і ... Айнтрахт — Гоффенгайм — 3:1. Чемпіонат Німеччини, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

10 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Айнтрахт (Німеччина) і Хоффенхайм (Німеччина).

Айнтрахт - Хоффенхайм - 3:1. Чемпионат Германии, 25-й тур. Обзор матча, статистикаАйнтрахт - Хоффенхайм - 3:1. Чемпионат Германии, 25-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 25-й тур

Айнтрахт (Німеччина) — Хоффенхайм (Німеччина) — 3:1 (1:1)
Голи: Кох (32), Джуніор Діна Ебімбе (50), Гетце (64) — Дж. Брукс (6)

Попередження: Озан Кабак (9), Ф. Чайбі (12), Кевін Акпогума (57), Д. ван де Бік (74), Озан Кабак (78)

Огляд матчу Айнтрахт — Хоффенхайм:

У захопливому матчі Бундесліги між командами «Айнтрахт Франкфурт» і «1899 Гоффенгайм» на стадіоні «Дойче Банк Парк» на вболівальників чекали американські гірки емоцій. Перший тайм розпочався з перемоги, коли гравець «1899 Гоффенгайм» Дж. А. Брукс на 6-й хвилині відкрив рахунок у матчі, забезпечивши своїй команді ранню перевагу. Однак «Айнтрахт Франкфурт» швидко відповів голом Р. Коха на 32-й хвилині, зрівнявши рахунок 1:1. У другому таймі «Айнтрахт Франкфурт» узяв гру під свій контроль: на 50-й хвилині Дж. На 64-й хвилині М. Гетце забив гол, збільшивши перевагу до 3:1.

На 78-й хвилині матч набув драматичного обороту, коли гравець «Хоффенхайма 1899» О. Кабак отримав червону картку, скоротивши склад своєї команди до 10 осіб. Попри кілька пізніх замін у складі обох команд, «Айнтрахт Франкфурт» утримав перевагу і домігся перемоги. Загалом це був захопливий матч, повний голів, жовтих карток, червоних карток і замін. Франкфуртський «Айнтрахт» продемонстрував свою силу і рішучість, а «1899 Гоффенгайм» завзято бився, незважаючи на те, що шанси були невеликі. Уболівальники на стадіоні «Дойче Банк Парк» отримали масу задоволення від захоплюючого футбольного матчу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Боруссія Д — Айнтрахт, Хоффенхайм — Штутгарт.