Ван Дейк — про матч із «Манчестер Сіті»: «Це була солодка гіркота»

2024-03-11 04:42 Захисник «Ліверпуля» Верджіл ван Дейк дав оцінку матчу 28-го туру АПЛ з «Манчестер Сіті», який завершився ... Ван Дейк — про матч із «Манчестер Сіті»: «Це була солодка гіркота»

Захисник «Ліверпуля» Верджіл ван Дейк дав оцінку матчу 28-го туру АПЛ з «Манчестер Сіті», який завершився з рахунком 1:1.

Верджіл ван Дейк, Getty Images

«Я думаю, другий тайм був набагато кращим, ніж перші 15 або 20 хвилин першого тайму. Щоразу футболісти „Манчестер Сіті“ могли знайти вільного гравця у штрафному майданчику, і нам слід було краще закривати середину поля, щоб було трохи легше.

Ми мали моменти, але ми не змогли реалізувати їх. Загалом відчуття солодкої гіркоти. Судячи з другого тайму, здається, що ми мали виграти. Але ми також не можемо заперечувати, що з їх якістю гри суперник також міг перемогти», — сказав Ван Дейк в ефірі Sky Sports.

Кращий коментар

auto-s2r
s2r Дед - Эксперт
11.03.2024 09:24
"Арсенал" должен поаплодировать Оливеру за неназначенный в 90+9 пенальти в ворота МС.