Ювентус — Аталанта — 2:2. Чемпіонат Італії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-10 20:52 10 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Ювентус (Турин) і ... Ювентус — Аталанта — 2:2. Чемпіонат Італії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

10 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Ювентус (Турин) і Аталанта (Бергамо).

Ювентус - Аталанта - 2:2. Чемпионат Италии, 28-й тур. Обзор матча, статистикаЮвентус - Аталанта - 2:2. Чемпионат Италии, 28-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 28-й тур

Ювентус (Турин) — Аталанта (Бергамо) — 2:2 (0:1)
Голи: Андреа Камб’язо (66), Мілік (70) — Т. Купмейнерс (35), Т. Купмейнерс (75)

Огляд матчу Ювентус — Аталанта:

У захопливому матчі Серії А між «Ювентусом» і «Аталантою», що відбувся на стадіоні «Альянц», на вболівальників чекало захопливе видовище, яке завершилося внічию 2:2. Рахунок 0:1 на користь «Аталанти» поклав початок драматичному другому тайму, в якому обидві команди наполегливо боролися за перемогу. Перший гол у матчі відбувся на 35-й хвилині, коли гравець «Аталанти» Т. Копмейнерс вразив ворота суперника, забезпечивши своїй команді перевагу перед перервою. У другому таймі «Ювентус» вийшов уперед, і А. Камбьясо на 66-й хвилині зрівняв рахунок, а за кілька хвилин «Ювентус» вийшов уперед завдяки голу А. Міліка на 70-й хвилині.

Однак «Аталанта» відбилася і зуміла знову зрівняти рахунок завдяки голу Т. Копмейнерса на 75-й хвилині. Обидві команди продовжили домагатися перемоги в останні хвилини матчу, зробивши кілька замін, щоб освіжити свої склади. У підсумку жодна з команд не змогла вийти з глухого кута, і матч завершився внічию 2:2. Не обійшлося і без гострих моментів: на 90-й хвилині жовту картку за фол отримав гравець «Аталанти» Г. Хатебоер. Незважаючи на нічию, і «Ювентус», і «Аталанта» можуть почерпнути з матчу позитивні моменти, щоб з упевненістю дивитися на решту сезону Серії А. Вболівальники з нетерпінням чекатимуть наступного матчу між цими двома найкращими командами.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ювентус — Дженоа, Аталанта — Фіорентина.