Реал — Сельта — 4:0. Чемпіонат Іспанії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-10 21:26 10 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал (Мадрид) і ... Реал — Сельта — 4:0. Чемпіонат Іспанії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

10 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал (Мадрид) і Сельта (Віго).

Реал - Сельта - 4:0. Чемпионат Испании, 28-й тур. Обзор матча, статистикаРеал - Сельта - 4:0. Чемпионат Испании, 28-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 28-й тур

Реал (Мадрид) — Сельта (Віго) — 4:0 (1:0)
Голи: Вінісіус Джуніор (21), Гуайта (79), C. Домінгес (88), А. Гулер (90+4)

Попередження: Л. де ла Торре (25), Камавінга (45+1), Вінісіус Джуніор (55), Мінгеза (55), J. Манкільо (82)

Огляд матчу Реал — Сельта:

У захопливому матчі Ла Ліги між командами «Реал Мадрид» і «Сельта Віго» на легендарному стадіоні «Сантьяго Бернабеу» господарі поля здобули впевнену перемогу з рахунком 4:0. У першому таймі «Реал» вийшов уперед на 21-й хвилині завдяки голу Вінісіуса Жуніора, і на перерву команди пішли з перевагою 1:0. Обидві команди демонстрували рішучість у своїй грі: на 25-й хвилині «Сельта Віго» отримала жовту картку, а незадовго до кінця першого тайму її отримав гравець «Реала» Е. Камавінга.

Другий тайм розпочався з більш інтенсивних дій: на 55-й хвилині «Сельта Віго» отримала ще одну жовту картку, і Вінісіус Жуніор із «Реала» наслідував її приклад. Гра продовжувала залишатися конкурентною, обидві команди провели заміни, намагаючись змінити хід матчу. На 79-й хвилині «Реал» збільшив свою перевагу за рахунок голу В. Гуаїти, на превелике розчарування команди «Сельта Віго». На 88-й хвилині «Реал» забив ще один гол у ворота К. Домінгеса, тим самим оформивши перемогу. Матч завершився на високій ноті для «Реала»: А. Гулер забив гол на 90-й хвилині, завершивши зірковий виступ команди. З підсумковим рахунком 4:0 на користь «Реала» «Реал Мадрид» продемонстрував свою майстерність і майстерність на полі, порадувавши своїх уболівальників на стадіоні «Сантьяго Бернабеу».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Осасуна — Реал, Севілья — Сельта.