Фіорентина — Рома — 2:2. Чемпіонат Італії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-10 23:44 10 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фіорентина (Флоренція) і ... Фіорентина — Рома — 2:2. Чемпіонат Італії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

10 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фіорентина (Флоренція) і Рома (Рим).

Фиорентина - Рома - 2:2. Чемпионат Италии, 28-й тур. Обзор матча, статистикаФиорентина - Рома - 2:2. Чемпионат Италии, 28-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 28-й тур

Фіорентина (Флоренція) — Рома (Рим) — 2:2 (1:0)
Голи: L. Ranieri (18), Мандрагора (69) — Хуссем Ауар (58), Льоренте (90+5)

Попередження: Манчіні (6), Леандро Паредес (37), D. Huijsen (45+1), Г. Бонавентура (57), Міленкович (65), Еван Ндіка (68), Т. Балданзі (76)

Огляд матчу Фіорентина — Рома:

У довгоочікуваному матчі Серії А між «Фіорентиною» та «Ромою» на стадіоні «Артеміо Франкі» на вболівальників чекала захоплива гра, що завершилась внічию 2:2. У перерві «Фіорентина» вела з рахунком 1:0, але в другому таймі «Рома» зуміла відігратися і завоювати очко. Перша помітна подія в матчі сталася на 6-й хвилині, коли гравець «Роми» Дж. Потім «Фіорентина» повела в рахунку на 18-й хвилині завдяки голу Л. Раньєрі. На 33-й хвилині «Рома» зробила заміну: замість Г. Манчіні вийшов Д. Хюйсен. Перший тайм закінчився тим, що гравці «Роми» отримали жовті картки: Л. Паредес і Д. Хейсен були попереджені. На початку другого тайму гравець «Фіорентини» Н. Гонсалес замінив Дж. Іконе на 46-й хвилині. Однак «Рома» швидко зрівняла рахунок на 58-й хвилині завдяки голу Х. Ауара.

Гра загострилася, коли обидві команди отримали жовті картки: Н. Міленковіч та Е. Ндічка були попереджені за «Фіорентину» та «Рому» відповідно. На 69-й хвилині «Фіорентина» повернула собі лідерство, забивши гол Р. Мандрагори. Після цього «Рома» провела кілька замін, випустивши на поле П. Дібалу, С. Ель-Шаараві та Анджеліно. На 80-й хвилині у «Фіорентини» був шанс збільшити перевагу за рахунок пенальті, але К. Бірагі не реалізував його. На останніх хвилинах матчу обидві команди провели додаткові заміни: у «Фіорентини» вийшли А. Белотті, М. Лопес і Р. Мандрагора. У складі «Роми» також відбулася заміна: Л. Паредес був замінений на Л. Пеллегріні. Гра закінчилася драматично: на 90-й хвилині «Рома» забила пізній гол Д. Льоренте, забезпечивши нічию у впертій боротьбі. Загалом матч між «Фіорентиною» і «Ромою» вийшов захопливим, обидві команди продемонстрували високу рішучість і майстерність. Нічия була справедливим результатом, враховуючи конкурентний характер гри, і вболівальники з нетерпінням чекають наступної зустрічі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Аталанта — Фіорентина, Рома — Сассуоло.