Марсель — Нант — 2:0. Чемпіонат Франції, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-10 23:46 10 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Марсель (Франція) і ... Марсель — Нант — 2:0. Чемпіонат Франції, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

10 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Марсель (Франція) і Нант (Франція).

Марсель - Нант - 2:0. Чемпионат Франции, 25-й тур. Обзор матча, статистикаМарсель - Нант - 2:0. Чемпионат Франции, 25-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 25-й тур

Марсель (Франція) — Нант (Франція) — 2:0 (1:0)
Голи: Обамеянг (17), Обамеянг (79)

Предупредження: D. Augusto (27), Кельвін Аміан (45+1), Обамеянг (74)

Огляд матчу Марсель — Нант:

У захопливому матчі Ліги 1 між «Марселем» і «Нантом» на стадіоні «Оранж Велодром» на вболівальників чекало захопливе видовище. У перерві рахунок був 1:0 на користь «Марселя», а на 17-й хвилині П’єр-Емерік Обамеянг забив гол, забезпечивши своїй команді перевагу. У другому таймі «Нант» спробував відігратися, але оборона «Марселя» трималася стійко. У матчі відбулося кілька замін в обох команд: у «Нанта» вийшли Ферланд Молле і Мостафа Мохамед, а в «Марселя» — Жеремі Онана і Квентін Мерлен.

На 79-й хвилині Аубамеянг завдав чергового удару, забивши свій другий гол у матчі, і забезпечив «Марселю» перемогу з рахунком 2:0 в основний час. У матчі не обійшлося без карток: у першому таймі жовті картки отримали гравці «Нанта» Давид Аугусто і Кельвін Аміан, а суддя вилучив з поля гравців «Марселя» Обамеянга і Шанселя Мбембу. Загалом це була фантастична гра «Марселя», який взяв усі три очки в матчі з «Нантом». Вболівальники з нетерпінням чекають нових захопливих матчів від своєї команди в майбутньому.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ренн — Марсель, Нант — Страсбур.