Бетіс — Вільярреал — 2:3. Чемпіонат Іспанії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-11 00:06 10 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Бетіс (Севілья) і ... Бетіс — Вільярреал — 2:3. Чемпіонат Іспанії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

10 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Бетіс (Севілья) і Вільярреал (Іспанія).

Бетис - Вильярреал - 2:3. Чемпионат Испании, 28-й тур. Обзор матча, статистикаБетис - Вильярреал - 2:3. Чемпионат Испании, 28-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 28-й тур

Бетіс (Севілья) — Вільярреал (Іспанія) — 2:3 (2:1)
Голи: Гвідо Родрігес (30), Willian José (45+2) — Баена (40), Sokratis (48), А. Серлот (67)

Предупредження: Авіла (69), Альберто Морено (70), Альберто Морено (70), Авіла (70)

Огляд матчу Бетіс — Вільярреал:

У захопливому матчі Ла Ліги між «Реал Бетісом» і «Вільярреалом» на стадіоні «Естадіо Беніто Вільямарін» гостям вдалося здобути перемогу над господарями поля з рахунком 3:2. Перша половина гри почалася з того, що обидві команди прагнули взяти гру під свій контроль. На 29-й хвилині жовту картку отримав гравець «Вільярреала» Б. Траоре, і це задало тон фізичній боротьбі. Однак саме «Реал Бетіс» завдав першого удару в площину воріт Г. Родрігеса на 30-й хвилині.

Вільярреал швидко відповів голом А. Баєни на 40-й хвилині, але перед самою перервою «Реал Бетіс» знову вийшов уперед завдяки голу Вілліана Хосе на 45-й хвилині. У другому таймі розгорнулася ще більша драма. Вільярреал зрівняв рахунок завдяки голу С. Папастатопулоса на 48-й хвилині. Потім гості вперше в матчі повели в рахунку завдяки голу А. Сорлота на 67-й хвилині. Надії «Реал Бетіса» на повернення до перемоги були зруйновані, коли К. Авіла отримав червону картку на 70-й хвилині, залишивши свою команду в 10 осіб на полі. На тій же хвилині червону картку отримав і гравець «Вільярреала» А. Морено, і матч занурився в хаос. У заключній стадії гри обидві команди провели безліч замін, намагаючись змінити результат зустрічі. Вільярреалу вдалося втримати перевагу, незважаючи на пізні спроби «Реал Бетіса», і здобути важливу перемогу на виїзді. Матч став яскравим прикладом непередбачуваної природи футболу, в якому моменти змінювали один одного. Вільярреал" проявив стійкість і характер, повернувшись з раннього відставання і вийшовши в підсумку переможцем.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Райо Вальєкано — Бетіс, Вільярреал — Валенсія.