Челсі — Ньюкасл — 3:2. Чемпіонат Англії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-11 23:59 11 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Челсі (Лондон) і ... Челсі — Ньюкасл — 3:2. Чемпіонат Англії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

11 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Челсі (Лондон) і Ньюкасл (Англія).

Челси - Ньюкасл - 3:2. Чемпионат Англии, 28-й тур. Обзор матча, статистикаЧелси - Ньюкасл - 3:2. Чемпионат Англии, 28-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 28-й тур

Челсі (Лондон) — Ньюкасл (Англія) — 3:2 (1:1)
Голи: Н. Джексон (6), Палмер (58), Мудрик (76) — Ісак (43), Дж. Мерфі (90)

Попередження: Стерлінг (39), D. Петрович (71), М. Кайседо (72)

Огляд матчу Челсі — Ньюкасл:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги на «Стемфорд Брідж» «Челсі» здобув перемогу над «Ньюкаслом» із рахунком 3:2 після напруженої боротьби на полі. Гра почалася з атак обох команд, але «Челсі» взяв гору на 6-й хвилині, коли Н. Джексон вразив ворота суперника. У відповідь «Ньюкасл» зумів зрівняти рахунок на 43-й хвилині зусиллями А. Ісака, і на перерву команди пішли за рівного рахунку 1:1. У другому таймі «Челсі» вийшов уперед і повернув собі лідерство на 58-й хвилині завдяки голу К. Палмера. Гра продовжувала проходити в напруженій боротьбі, обидві команди створювали моменти і прагнули до голу.

На 76-й хвилині «Челсі» збільшив свою перевагу за рахунок голу М. Мудрика, який вийшов на заміну, забезпечивши собі комфортне становище з рахунком 3:1. Однак «Ньюкасл» відмовився здаватися без бою і відігрався в останні хвилини гри завдяки голу Дж. Мерфі на 90-й хвилині. Попри всі зусилля, «Челсі» не зміг зрівняти рахунок і здобув важку перемогу з рахунком 3:2. Матч не обійшовся без драми: впродовж усієї гри гравцям обох команд були показані жовті картки. Фінальний свисток пролунав так, що «Челсі» здобув усі три очки в захопливому поєдинку для вболівальників, які зібралися на «Стемфорд Брідж».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Арсенал — Челсі, Кр-л Пелас — Ньюкасл.