ЛНЗ — Дніпро-1 − 1:1. Чемпіонат України, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-12 14:53 12 березня відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися ЛНЗ (Черкаси) і ... ЛНЗ — Дніпро-1 − 1:1. Чемпіонат України, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

12 березня відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися ЛНЗ (Черкаси) і Дніпро-1 (Дніпро).

ЛНЗ - Днепр-1 - 1:1. Чемпионат Украины, 21-й тур. Обзор матча, статистикаЛНЗ - Днепр-1 - 1:1. Чемпионат Украины, 21-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 21-й тур

ЛНЗ (Черкаси) — Дніпро-1 (Дніпро) — 1:1 (0:0)
Голи: H. Саліху (57) — O. Філіппов (47)

Предупредження: О. Каплієнко (35)

Огляд матчу ЛНЗ — Дніпро-1:

У захопливому матчі між ЛНЗ «Черкаси» та «Дніпро-1» на стадіоні «Колос» обидві команди наполегливо боролися за перемогу в Прем’єр-лізі. Перший тайм закінчився з рахунком 0:0, оскільки обидві команди намагалися вийти з глухого кута. На 35-й хвилині гравець черкаського «ЛНЗ» О. Каплієнко отримав жовту картку, показавши тим самим напруження матчу. Проте вже на 47-й хвилині «Дніпро-1» завдав першого удару, О. Філіппов забив гол і вивів свою команду вперед. ЛНЗ «Черкаси», не розгубившись, відігрався і зрівняв рахунок на 57-й хвилині, коли Х. Саліху зрівняв рахунок.

На 65-й хвилині «Дніпро-1» зробив заміну, випустивши Д. Ківінду замість О. Філіппова, який забив гол. У матчі стало більше жовтих карток — попередження отримали С. Рибалка («ЛНЗ Черкаси») і Р. Гаджиєв («Дніпро-1»). У завершальній стадії матчу обидві команди провели чергові заміни, намагаючись знайти переможний гол. На 84-й хвилині ЛНЗ «Черкаси» зробив дві заміни, замінивши С. Шестакова та О. Хобленка на В. Наумеця і М. Прядуна, а «Дніпро-1» замінив Д. Ківінду на І. Баденка. У підсумку жодна з команд не змогла домогтися переможного гола, і матч завершився внічию 1:1. І «ЛНЗ Черкаси», і «Дніпро-1», продовжуючи боротьбу в Прем’єр-лізі, візьмуть по очку.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: ЛНЗ — Минай, Колос — Дніпро-1.