Арсенал — Порту — 1:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2024-03-13 00:50 12 березня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Арсенал (Лондон) і Порту (Португалія). ... Арсенал — Порту — 1:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

12 березня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Арсенал (Лондон) і Порту (Португалія).

Арсенал - Порту - 1:0. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаАрсенал - Порту - 1:0. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Арсенал (Лондон) — Порту (Португалія) — 1:0 (1:0)
Голи: Троссар (41)

Предупредження: В. Саліба (39), Артета (68), Пепе (73), С. Консейсао (78), Хаверц (116)

Огляд матчу Арсенал — Порту:

У захопливому матчі Ліги чемпіонів УЄФА на стадіоні «Емірейтс» «Арсенал» здобув перемогу над «Порту» з рахунком 1:0. У першому таймі «Арсенал» вийшов уперед завдяки голу Л. Троссарда на 41-й хвилині, забезпечивши собі перевагу 1:0. Другий тайм був наповнений великою кількістю подій: обидві команди отримували жовті картки та проводили стратегічні заміни, намагаючись переломити хід гри на свою користь. М. Артета і В. Саліба отримали жовті картки, а Пепе та С. Консейкао з «Порту» — попередження. Коли гра перейшла в додатковий час, напруга тільки зросла.

Обидві команди наполегливо намагалися забити гол, а «Порту» зробив кілька замін, щоб спробувати відігратися. Однак саме «Арсенал» отримав шанс зрівняти рахунок на останніх хвилинах матчу. На 120-й хвилині «Арсенал» отримав право на пенальті, і К. Хавертц, пробивши його, забезпечив своїй команді перемогу з рахунком 1:0. ФК «Порту» також мав нагоду реалізувати пенальті, але, на жаль, Венделл не зміг її реалізувати, що призвело до поразки. Загалом це був напружений матч між двома сильними командами, але в підсумку «Арсенал» здобув впевнену перемогу. Ця перемога дозволила «Арсеналу» посісти міцні позиції в Лізі чемпіонів УЄФА, в той час як «Порту» буде прагнути відігратися в наступному матчі.