Зінченку пророкують великі складнощі на шляху до повернення місця в основному складі «Арсеналу»

2024-03-14 08:15 Українському захиснику лондонського «Арсеналу» Олександру Зінченку, який через травму пропустив п’ять матчів своєї команди, буде вкрай ... Зінченку пророкують великі складнощі на шляху до повернення місця в основному складі «Арсеналу»

Українському захиснику лондонського «Арсеналу» Олександру Зінченку, який через травму пропустив п’ять матчів своєї команди, буде вкрай проблематично повернути собі місце в основному складі «канонірів». Про це на різний манер пишуть британські ЗМІ.

Олександр Зінченко

Уся справа — у чудовій грі поляка Якуба Кіівіора, який замінив українця в період його травми. Нагадаємо, відновившись від свого ушкодження, Зінченко вже двічі потрапляв до заявки «Арсеналу» на гру, але в обох випадках виходив на заміну під завісу матчу (у першому випадку — на 79-й хвилині зустрічі, у другому — взагалі в овертаймі з «Порту» в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів).

Ось що про найближчі перспективи Зінченка в контексті конкуренції з Ківіором пише «GoonerTalk».

«Ківіор був непоміченим героєм перемоги „Арсеналу“ над „Порту“ (1:0, за пенальті — 4:2, — прим. ред.), оскільки він упевнено грав на лівому фланзі оборони аж до своєї заміни на 105-й хвилині.

Зірка Польщі блискуче діяв на своїй позиції весь той час, поки був травмований Олександр Зінченко, і зберіг своє місце навіть після повернення останнього.

У грі з „Порту“ Ківіор знову показав свій клас, зробивши 46 дотиків до м’яча і вигравши 100 відсотків своїх повітряних дуелей (3/3). 24-річний футболіст також вражаюче діяв у єдиноборствах із Жоау Маріо та Франсіско Консейсао.

А ось після заміни Ківіора і з виходом Зінченка у „канонірів“ стало явно більше нервових моментів. Зокрема, помилка українця призвела до непотрібного кутового для „Порту“ наприкінці овертайму, який міг коштувати „Арсеналу“ путівки до чвертьфіналу.

На наш погляд, Ківіор заслужив право продовжувати грати в стартовому складі „Арсеналу“. У своїй нинішній формі він виглядає непереможним», — йдеться в публікації «GoonerTalk».

14.03.2024, 08:15