Забарний відзначився дебютним голом за «Борнмут» у матчі з неймовірним камбеком (ФОТО, ВІДЕО)

2024-03-14 08:41 Український захисник англійського «Борнмута» Ілля Забарний провів перший гол за свою команду за весь період виступів ... Забарний відзначився дебютним голом за «Борнмут» у матчі з неймовірним камбеком (ФОТО, ВІДЕО)

Український захисник англійського «Борнмута» Ілля Забарний провів перший гол за свою команду за весь період виступів у її складі.

Ілля Забарний (у центрі боротьби) відправляє м’яч у ворота «Лутона»

21-річний футболіст виявився спритнішим за всіх під час подачі кутового під час вчорашнього відкладеного матчу чемпіонату Англії з «Лутоном»: на 62-й хвилині цієї зустрічі Забарний зумів результативно зіграти головою на добиванні.

Також відзначимо неймовірний камбек «Борнмута»: команда зуміла виграти матч після того, як програла перший тайм із рахунком 0:3.

Чемпіонат Англії. 17-й тур, відкладений матч

«Борнмут» «Лутон» — 4:3 (0:3)
Голи: Соланке (50), ЗАБАРНИЙ (62), Семеньо (64, 83) — Чонг (9), Огбене (31), Барклі (45+1)

Додамо, що в поточному сезоні Забарний взяв участь у 33 матчах «Борнмута» у всіх турнірах, і в 32 випадках починав гру в стартовому складі своєї команди.