Славія — Мілан — 1:3. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2024-03-14 21:44 14 березня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Славія (Прага) і Мілан (Італія). ... Славія — Мілан — 1:3. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

14 березня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Славія (Прага) і Мілан (Італія).

Славия - Милан - 1:3. Лига Европы. Обзор матча, статистикаСлавия - Милан - 1:3. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Славія (Прага) — Мілан (Італія) — 1:3 (0:3)
Голи: M. Jurasek (85) — Пулішич (33), Лофтус-Чик (36), Леао (45+6)

Попередження: D. Doudera (23), J. Трпісовський (24), Томорі (44), Маттео Габбіа (56), M. Tomic (87), Леао (89), O. Дорлі (89)

Огляд матчу Славія — Мілан:

У захопливому матчі Ліги Європи УЄФА між «Славією Прага» та «Міланом» на стадіоні «Фортуна Арена» вболівальники стали свідками захопливого футболу з підсумковим рахунком 1:3 на користь «Мілана». Перший тайм розпочався з різкого ривка: «Славія Прага» залишилася вдесятьох після того, як Томаш Холес отримав червону картку на 20-й хвилині. AC Milan скористався чисельною перевагою і швидко реалізував голи Крістіана Пулішича на 33-й хвилині, Рубена Лофтуса-Чіка на 36-й хвилині та Рафаеля Леао перед самою перервою, забезпечивши собі впевнену перевагу 3:0.

У другому таймі обидві команди зробили стратегічні заміни, щоб спробувати переломити хід гри. У складі «Мілана» з’явилися Марк Тіау, П’єр Калулу і Такехіро Томорі, а в складі «Славії Праги» — Томаш Влчек, Міхал Чітіл і Костянтин Валлем. На 85-й хвилині «Славії Празі» вдалося відігратися завдяки голу Мартіна Юрасека, але цього виявилося недостатньо, щоб здобути перемогу над італійськими гігантами. Матч закінчився перемогою «Мілана» з рахунком 3:1. Гра показала стійкість і бойовий дух обох команд: «Славія Прага» не здавалася, незважаючи на те, що на початку матчу поступалася в рахунку. Загалом матч вийшов цікавим для вболівальників, які зібралися на стадіоні «Фортуна Арена», і «Мілан» здобув важливу перемогу в Лізі Європи УЄФА.