Аталанта — Спортинг — 2:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2024-03-14 23:53 14 березня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Аталанта (Бергамо) і Спортинг (Лісабон). ... Аталанта — Спортинг — 2:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

14 березня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Аталанта (Бергамо) і Спортинг (Лісабон).

Аталанта - Спортинг - 2:1. Лига Европы. Обзор матча, статистикаАталанта - Спортинг - 2:1. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Аталанта (Бергамо) — Спортинг (Лісабон) — 2:1 (0:1)
Голи: Лукман (46), Скамакка (59) — Педро Гонсалвеш (33)

Предупредження: Еміль Холм (78)

Огляд матчу Аталанта — Спортинг:

У захопливому матчі Ліги Європи УЄФА на стадіоні «Гвісс» «Аталанта», поступаючись 0:1 у перерві, обіграла «Спортінг» із рахунком 2:1. На 33-й хвилині «Спортинг» завдав першого удару по воротах П. Гонкальвеса, і на перерву команди пішли з перевагою. Однак у другому таймі «Аталанта» вийшла вперед і швидко зрівняла рахунок на 46-й хвилині завдяки голу А. Лукмана.

«Аталанта» продовжувала насідати і на 59-й хвилині вирвалася вперед завдяки голу Г. Скамаккі, на радість господарів поля. Попри всі зусилля, захист «Аталанти» вистояв і зміг здобути перемогу. Матч закінчився напружено: на 78-й хвилині жовту картку отримав гравець «Аталанти» Е. Хольм. Загалом це був напружений і захопливий матч двох талановитих команд, у якому «Аталанте» в підсумку здобула важку перемогу з рахунком 2:1.