Байєр — Карабах — 3:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2024-03-14 23:59 14 березня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Байєр (Леверкузен) і Карабах (Азербайджан). ... Байєр — Карабах — 3:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

14 березня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Байєр (Леверкузен) і Карабах (Азербайджан).

Байер - Карабах - 3:2. Лига Европы. Обзор матча, статистикаБайер - Карабах - 3:2. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Байєр (Леверкузен) — Карабах (Азербайджан) — 3:2 (0:0)
Голи: Джеремі Фрімпонг (72), Шик (90+3), Шик (90+7) — Алмейда (58), Juninho (67)

Предупредження: Шик (70), Juninho (78), A. Луньов (90)

Огляд матчу Байєр — Карабах:

У захопливому матчі Ліги Європи УЄФА між леверкузенським «Байєром» і «Карабахом» на вболівальників на «БайАрені» чекало захопливе видовище. У перерві рахунок був рівним — 0:0, але в основний час леверкузенський «Байєр» здобув перемогу над «Карабахом» із рахунком 3:2. На початку матчу обидві команди прагнули закріпити свою перевагу на полі. Однак лише на 58-й хвилині «Карабаг» вийшов із глухого кута завдяки голу А. Зубіра. Це змусило леверкузенський «Байєр» діяти: на 59-й хвилині Б. Іглесіас замінив П. Шика.

Лише за три хвилини потому «Карабаг» спіткала невдача: Е. Кафаркулієв отримав червону картку, і на полі залишилося 10 осіб. Леверкузенці скористалися цією перевагою, забивши гол від Ж. Фрімпонга на 72-й. Фрімпонга на 72-й хвилині, і зрівняли рахунок. У продовженні матчу обидві команди провели низку замін, щоб освіжити свої склади. На 90-й хвилині леверкузенський «Байєр» вирвався вперед завдяки голу П. Шика, на радість господарів поля. Незважаючи на всі зусилля «Карабага», вони не змогли подолати відставання у два м’ячі, і в підсумку перемогу здобув леверкузенський «Байєр». Матч викликав бурю емоцій в обох уболівальників, на полі було багато подій і драматизму. Леверкузенський «Байєр» буде задоволений своєю грою і постарається перенести цей імпульс на майбутні матчі Ліги Європи.