Брайтон — Рома — 1:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2024-03-15 00:00 14 березня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Брайтон (Англія) і Рома (Рим). ... Брайтон — Рома — 1:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

14 березня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Брайтон (Англія) і Рома (Рим).

Брайтон - Рома - 1:0. Лига Европы. Обзор матча, статистикаБрайтон - Рома - 1:0. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Брайтон (Англія) — Рома (Рим) — 1:0 (1:0)
Голи: Велбек (37)

Предупредження: Манчіні (13), D. Де Россі (26), Т. Лемпті (31), Крістанте (36), Еступіньян (40), Пеллегріні (40), M. Svilar (45+1), Зекі Челік (86)

Огляд матчу Брайтон — Рома:

«Брайтон» здобув перемогу над «Ромою» з рахунком 1:0 у матчі Ліги Європи УЄФА, що відбувся на стадіоні American Express Community Stadium. Перший тайм пройшов у рівній боротьбі між командами, а на 37-й хвилині «Брайтон» вийшов уперед завдяки голу Денні Велбека. У матчі також було видано кілька жовтих карток: Джанлука Манчіні, Даніеле Де Россі, Брайан Крістанте, Лоренцо Пеллегріні та Міленко Свілар отримали попередження. Тарік Лемпті та Первіс Еступінан із «Брайтона» також були вилучені в першому таймі.

У другому таймі обидві команди зробили стратегічні заміни, щоб спробувати змінити хід гри. Брайтон випустив на поле Дж. Енсісо, А. Лаллану, Ігоря та Е. Фергюсона, а «Рома» — Н. Залевскі, Т. Балданці та С. Азмуна. На 86-й хвилині Жекі Челік із «Роми» отримав жовту картку, оскільки напруга на полі продовжувала зростати. Матч завершився перемогою «Брайтона» з рахунком 1:0, забезпечивши три очки в Лізі Європи УЄФА. Загалом це був напружений матч між «Брайтоном» і «Ромою», у якому «Брайтон» став заслуженим переможцем завдяки своїй сильній грі на полі. На вболівальників на стадіоні чекало захоплююче видовище: обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість протягом усієї гри.