Тулуза — Ліон — 2:3. Чемпіонат Франції, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-15 23:56 15 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Тулуза (Франція) і ... Тулуза — Ліон — 2:3. Чемпіонат Франції, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

15 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Тулуза (Франція) і Ліон (Франція).

Тулуза - Лион - 2:3. Чемпионат Франции, 26-й тур. Обзор матча, статистикаТулуза - Лион - 2:3. Чемпионат Франции, 26-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 26-й тур

Тулуза (Франція) — Ліон (Франція) — 2:3 (0:1)
Голи: Т. Даллінга (53), V. Sierro (58) — А. Лаказетт (33), Райан Черкі (77), J. О’Брайен (81)

Попередження: Толіссо (37), Стейн Спірінгс (43), Мата (45+1), A. Donnum (45+1)

Огляд матчу Тулуза — Ліон:

У захопливому матчі Ліги 1 між «Тулузою» та «Ліоном» на стадіоні «Стадіон де Тулуза» на вболівальників чекав захопливий футбол з великою кількістю голів та драматизму. Перший тайм розпочався з того, що «Ліон» домінував у володінні м’ячем і створював моменти, і в підсумку на 33-й хвилині А. Лаказетт переправив м’яч у сітку воріт. Гості продовжували тиснути, і до свистка на перерву жовті картки отримали К. Толіссо та Клінтон Мата. Тулуза також отримала дві жовті картки — С. Спірінгс і А. Доннум. На другий тайм «Тулуза» вийшла з новими силами і була винагороджена на 53-й хвилині, коли Т. Даллінга зрівняв рахунок.

На 58-й хвилині господарям випала чудова нагода повести в рахунку, коли було призначено пенальті, який вдало реалізував В. Сьєрро. Однак «Ліон» не встояв і зробив серію замін, які змінили хід гри. На 77-й хвилині Р. Черкі зрівняв рахунок, а на 81-й хвилині Дж. О’Браєн вивів «Ліон» уперед. Гості втримали перевагу і здобули перемогу з рахунком 2:3 на свою користь. Обидві команди продемонстрували високу рішучість і майстерність протягом усього матчу, що зробило його цікавим видовищем для вболівальників. У підсумку саме здатність «Ліона» використовувати свої шанси стала вирішальним фактором для завоювання трьох очок.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Клермон — Тулуза, Ліон — Реймс.