Реал С-дад — Кадіс — 2:0. Чемпіонат Іспанії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-15 23:59 15 березня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал С-дад (Сан-Себастьян) ... Реал С-дад — Кадіс — 2:0. Чемпіонат Іспанії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

15 березня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал С-дад (Сан-Себастьян) і Кадіс (Іспанія).

Реал С-дад - Кадис - 2:0. Чемпионат Испании, 29-й тур. Обзор матча, статистикаРеал С-дад - Кадис - 2:0. Чемпионат Испании, 29-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 29-й тур

Реал С-дад (Сан-Себастьян) — Кадіс (Іспанія) — 2:0 (1:0)
Голи: Мікель Мерінос (28), A. Захарян (68)

Попередження: Хаві Галан (45), Мартін Субіменді (45+2), C. Рамос де ла Флор (70), Робін Ле Норманд (70)

Огляд матчу Реал С-дад — Кадіс:

У захопливому матчі Ла Ліги «Реал Сосьєдад» приймав «Кадіс» на арені «Реалі». У першому таймі «Реал Сосьєдад» вийшов уперед завдяки голу Мікеля Меріно на 28-й хвилині. У другому таймі «Реал Сосьєдад» продовжив домінувати, і на 68-й хвилині Олександр Захарян забив гол, подвоївши перевагу. Кадіс спробував відігратися, але їхні зусилля були припинені надійною обороною «Реал Сосьєдаду». У матчі було зроблено по п’ять замін у кожній команді, і обидва менеджери намагалися змінити хід гри.

У складі «Реал Сосьєдаду» вийшли Кевін Тірні та Андре Сілва, а в складі «Кадіса» — Хуан Ернандес і Дарвін Мачіс. У матчі також було багато жовтих карток, причому гравці обох команд отримали попередження за агресивну гру. Попри всі зусилля, «Кадіс» не зміг пробити оборону «Реал Сосьєдада», і матч закінчився з рахунком 2:0 на користь господарів. Загалом, це був напружений матч між двома конкурентоспроможними командами, в якому «Реал Сосьєдад» у підсумку вийшов переможцем. Завдяки цій перемозі «Реал Сосьєдад» піднявся вгору турнірною таблицею Ла Ліги, а «Кадіс» прагнутиме відігратися в наступному матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Алавес — Реал С-дад, Кадіс — Гранада.