Осасуна — Реал — 2:4. Чемпіонат Іспанії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-16 19:08 16 березня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Осасуна (Памплона) і ... Осасуна — Реал — 2:4. Чемпіонат Іспанії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

16 березня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Осасуна (Памплона) і Реал (Мадрид).

Осасуна - Реал - 2:4. Чемпионат Испании, 29-й тур. Обзор матча, статистикаОсасуна - Реал - 2:4. Чемпионат Испании, 29-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 29-й тур

Осасуна (Памплона) — Реал (Мадрид) — 2:4 (1:2)
Голи: Анте Будимир (7), I. Munoz (90+1) — Вінісіус Джуніор (4), Карвахаль (18), Діас (61), Вінісіус Джуніор (64)

Попередження: Дж. Херрандо (31), Вінісіус Джуніор (44), Камавінга (53), Торро (55), Унаї Гарсія (63)

Огляд матчу Осасуна — Реал:

У захопливому матчі Ла Ліги між «Осасуною» та «Реалом» на стадіоні «Ель Садар» на вболівальників чекало захопливе видовище. У перерві рахунок був 1:2 на користь «Реала», але до основного часу гості здобули перемогу з рахунком 2:4. Матч розпочався з першого голу Вінісіуса Жуніора на 4-й хвилині, задавши тон напруженій грі. Однак «Осасуна» швидко відповіла голом А. Будіміра на 7-й хвилині, на радість уболівальників господарів. На 18-й хвилині «Реал» повернув собі лідерство завдяки голу Д. Карвахаля, продемонструвавши свою майстерність в атаці. Наприкінці першого тайму розгорілася неабияка боротьба: жовті картки отримали Вінісіус Жуніор із «Реала» та Х. Еррандо з «Осасуни».

У другому таймі «Реал» забив ще більше голів: Б. Діас на 61-й хвилині та Вінісіус Жуніор на 64-й хвилині збільшили свою перевагу. Попри всі зусилля, «Осасуні» не вдавалося стримувати невпинні атаки гостей. По ходу матчу обидві команди зробили заміни, щоб освіжити тактику і привнести нову енергію в гру. У складі «Осасуни» з’явилися Х. М. Арнаїс, М. Гомес, А. Катена і П. Ібаньєс, а в «Реала» для збереження переваги в рахунку вийшли Л. Модріч, Н. Фернандес і Лукас. В останні хвилини гри «Осасуні» вдалося відігратися завдяки голу І. Муньоса на 90-й хвилині, але цього виявилося недостатньо, щоб змінити результат зустрічі. «Реал Мадрид» здобув заслужену перемогу з рахунком 2:4, продемонструвавши свою силу і стійкість у Ла Лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Альмерія — Осасуна, Реал — Атлетик.