Нант — Страсбур — 1:3. Чемпіонат Франції, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-16 19:58 16 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Нант (Франція) і ... Нант — Страсбур — 1:3. Чемпіонат Франції, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

16 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Нант (Франція) і Страсбур (Франція).

Нант - Страсбур - 1:3. Чемпионат Франции, 26-й тур. Обзор матча, статистикаНант - Страсбур - 1:3. Чемпионат Франции, 26-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 26-й тур

Нант (Франція) — Страсбур (Франція) — 1:3 (1:1)
Голи: Ерай Комерт (36) — Гамейро (3), Е. Емега (62), Е. Емега (78)

Попередження: M. Senaya (18), N. Zeze (33), S. Sow (35), D. Bakwa (83)

Огляд матчу Нант — Страсбур:

У захопливому матчі Ліги 1 між «Нантом» і «Страсбуром» на стадіоні «Стад де ла Божуар — Луї Фонтено» на вболівальників чекала захоплива гра, що закінчилась із несподіваним рахунком. Перший тайм розпочався із бурхливої події: Кевін Гамейро зі «Страсбуру» відкрив рахунок на 3-й хвилині, забивши гол, який вивів його команду вперед. Інтенсивність матчу продовжувала зростати: Мохамед Сенайя («Страсбур») і Н. Зезе («Нант») отримали жовті картки на 18-й і 33-й хвилинах відповідно. Невдовзі після цього С. Соу зі «Страсбурга» також опинився в суддівській книжці, отримавши жовту картку на 35-й хвилині. Однак «Нант» зумів зрівняти рахунок на 36-й хвилині, коли Е. Комерт забив гол і зрівняв рахунок 1:1 у перерві.

Другий тайм став активнішим, коли Е. Емега відновив перевагу «Страсбурга» на 62-й хвилині, забивши гол, який знову вивів його команду вперед. На 78-й хвилині Емега забив свій другий гол у матчі, збільшивши перевагу «Страсбура» до 3:1. «Нант» спробував відігратися, зробивши кілька замін, зокрема випустивши Мостафу Мохамеда і П. Чірівеллу на 80-й хвилині. Однак їхніх зусиль виявилося недостатньо для того, щоб подолати перевагу «Страсбура». В останні хвилини матчу напруга зросла: Д. Баква зі «Страсбура» та Е. Комерт із «Нанта» отримали жовті картки на 83-й та 90-й хвилинах відповідно. На 90-й хвилині «Страсбур» оформив перемогу останньою заміною, випустивши Ж. Себаса замість Д. Бакви. Матч закінчився з рахунком 1:3 на користь «Страсбура», який здобув заслужену перемогу в гостях над «Нантом».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ніцца — Нант, Страсбур — Ренн.