Фулгем — Тоттенгем — 3:0. Чемпіонат Англії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-16 21:27 16 березня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Фулгем (Англія) і ... Фулгем — Тоттенгем — 3:0. Чемпіонат Англії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

16 березня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Фулгем (Англія) і Тоттенгем (Лондон).

Фулхэм - Тоттенхэм - 3:0. Чемпионат Англии, 29-й тур. Обзор матча, статистикаФулхэм - Тоттенхэм - 3:0. Чемпионат Англии, 29-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 29-й тур

Фулгем (Англія) — Тоттенгем (Лондон) — 3:0 (1:0)
Голи: Родріго Муніс (42), Лукіч (49), Родріго Муніс (61)

Предупредження: Жоао Палінья (55), Біссума (63), Джонсон (79), Рід (90+6), Родріго Бентанкур (90+7)

Огляд матчу Фулгем — Тоттенгем:

У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги між «Фулгемом» і «Тоттенгемом» на стадіоні «Крейвен Коттедж» господарі поля продемонстрували вражаючу гру і здобули переконливу перемогу з рахунком 3:0.

У першому таймі «Фулгем» володів м’ячем і створив кілька гольових моментів. На 42-й хвилині Родріго Муніс ударом зі штрафного вивів «Фулгем» уперед — 1:0. У другому таймі «Фулгем» продовжив атакувати, і на 49-й хвилині С. Лукіч вдалим ударом відбив гол. Лукіч вдалим ударом подвоїв перевагу. За кілька хвилин Родріго Муніс додав свій другий гол за вечір на 61-й хвилині, довівши перевагу «Фулхема» до 3:0. «Тоттенгем» спробував відігратися, але не зміг зламати надійну оборону «Фулхема». Жовті картки Ж. Палхіньї та Ю. Біссуми додали «Тоттенхему» розчарування, який так і не зумів вийти вперед. У спробі переломити ситуацію «Тоттенхем» зробив кілька замін поспіль, ввівши в гру свіжі сили в спробі вдихнути нове життя. Однак «Фулгем» залишився непохитним і втримав заслужену перемогу. Матч завершився комфортною перемогою «Фулхема» над «Тоттенхемом» із рахунком 3:0, на радість уболівальників «Крейвен Котедж». У результаті «Фулгем» піднявся вгору по турнірній таблиці Прем’єр-ліги, а «Тоттенхему» залишається лише розмірковувати про втрачені можливості в цьому матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Шеффілд Юнайтед — Фулгем, Тоттенгем — Лутон Таун.