Брест — Лілль — 1:1. Чемпіонат Франції, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-17 15:51 17 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Брест (Франція) і ... Брест — Лілль — 1:1. Чемпіонат Франції, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

17 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Брест (Франція) і Лілль (Франція).

Брест - Лилль - 1:1. Чемпионат Франции, 26-й тур. Обзор матча, статистикаБрест - Лилль - 1:1. Чемпионат Франции, 26-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 26-й тур

Брест (Франція) — Лілль (Франція) — 1:1 (0:0)
Голи: Сатріано (80) — J. David (67)

Предупредження: Лаге (27), П’єр Ліс Мелу (57)

Огляд матчу Брест — Лілль:

У напруженому матчі між командами «Стад Брестуа 29» і «Лілль» у Лізі 1 на стадіоні «Стад Франсіс-Ле Бле» обидві команди зіграли внічию 1:1.

Перша половина матчу закінчилася в глухому куті, і жодна з команд не змогла вийти вперед, але друга половина принесла більше гострих відчуттів завдяки голам і замінам. На 27-й хвилині гравець «Стад Брестуа 29» М. Перейра Лаге отримав жовту картку, потім П. Ліс-Мелу на 57-й хвилині та Е. Рой на 64-й хвилині. На 67-й хвилині «Лілль» нарешті відігрався завдяки голу Ж. Давида. «Стад Брестуа 29» відповів на 80-й хвилині голом М. Сатріано, зрівнявши рахунок 1:1. На останніх хвилинах матчу стався шквал замін: у складі «Стад Брестуа 29» з’явилися Х. Маньєтті та М. Камара, а М. Перейра Лаге був замінений на С. Муні. У складі «Лілля» також відбулися зміни: замість А. Оунаса та І. Кавалейро вийшли Х. Гаральдссон і Є. Жегрова. Жегрова. У підсумку «Брестуа 29» і «Лілль» поділили очки, залишивши обом командам роботу над собою в майбутніх матчах. Незважаючи на нічию, на вболівальників чекав захопливий другий тайм із голами та замінами, які підтримували гру в напрузі до фінального свистка. Обидві команди прагнутимуть розвинути цю гру, щоб продовжити свою кампанію в Лізі 1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лор’ян — Брест, Лілль — Ланс.