Севілья — Сельта — 1:2. Чемпіонат Іспанії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-17 17:06 17 березня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Севілья (Іспанія) і ... Севілья — Сельта — 1:2. Чемпіонат Іспанії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

17 березня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Севілья (Іспанія) і Сельта (Віго).

Севилья - Сельта - 1:2. Чемпионат Испании, 29-й тур. Обзор матча, статистикаСевилья - Сельта - 1:2. Чемпионат Испании, 29-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 29-й тур

Севілья (Іспанія) — Сельта (Віго) — 1:2 (1:0)
Голи: Ю. Ен-Несірі (18) — Carles Pérez (72), Йорген Странд Ларсен (78)

Попередження: Акунья (29), Рамос (29), Навас (56), Сумаре (90+3)

Огляд матчу Севілья — Сельта:

У захопливому матчі Ла Ліги між «Севільєю» та «Сельтою Віго» на стадіоні «Естадіо Рамон Санчес Пізхуан» на вболівальників чекали американські гірки емоцій: програючи 1:0 у перерві, гості здобули перемогу з рахунком 2:1. Перший гол у матчі відбувся на 18-й хвилині, коли гравець «Севільї» Й. Ен-Несірі влучив у сітку воріт, на радість глядачів. Однак «Сельта Віго» відбилася і зрівняла рахунок на 72-й хвилині зусиллями К. Переса, що призвело до напруженого фіналу.

Драма продовжилася на 78-й хвилині, коли Х. С. Ларсен забив переможний гол «Сельти Віго», приголомшивши вболівальників «Севільї» і забезпечивши цінні три очки для гостьової команди. У матчі також відбулося кілька замін в обох командах у спробі змінити хід гри. Помітними змінами стали заміна Л. Окампоса та Й. Ен-Несірі на Сусо та Д. Лукебакіо у «Севільї», а К. Переса на Жайсона у «Сельти Віго». Інтенсивність матчу проявилася в кількості жовтих карток, які отримали гравці «Севільї» М. У підсумку перемога дісталася «Сельті Віго», яка продемонструвала свою стійкість і рішучість, здобувши вражаючу перемогу над «Севільєю». Цей результат, безсумнівно, матиме значний вплив на турнірну таблицю Ла Ліги, ще раз підкресливши непередбачуваність футболу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Хетафе — Севілья, Сельта — Райо Вальєкано.