Монако — Лор’ян — 2:2. Чемпіонат Франції, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-17 17:57 17 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монако (Франція) і ... Монако — Лор’ян — 2:2. Чемпіонат Франції, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

17 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монако (Франція) і Лор’ян (Франція).

Монако - Лорьян - 2:2. Чемпионат Франции, 26-й тур. Обзор матча, статистикаМонако - Лорьян - 2:2. Чемпионат Франции, 26-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 26-й тур

Монако (Франція) — Лор ’ян (Франція) — 2:2 (1:1)
Голи: F. Mendy (27), Фофана (60) — Вілфрід Сінго (1), T. Bakayoko (90+5)

Попередження: Мінаміно (54), Закарія (62), F. Mendy (72), Закарія (81)

Огляд матчу Монако — Лор’ян:

У захопливому поєдинку Ліги 1 «Монако» зіграв з «Лор’яном» на стадіоні «Стад Луї-II». Обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці в захопливому матчі, який завершився внічию 2:2. Гра розпочалася драматично, коли гравець «Лор’яна» В. Сінго випадково забив гол у власні ворота на 1-й хвилині, забезпечивши «Монако» ранню перевагу. Однак радість господарів була недовгою: на 27-й хвилині Ф. Менді зрівняв рахунок, забивши гол у ворота «Лор’яна». Після свистка на перерву рахунок так і залишився рівним — 1:1. Другий тайм продовжився в шаленому темпі, і на 60-й хвилині гравець «Монако» Й. Фофана знову вивів свою команду. Фофана знову вивів свою команду вперед.

Однак «Лор’ян» мужньо чинив опір і зумів зрівняти рахунок завдяки голу Т. Бакайоко на 90-й хвилині. У матчі також було кілька спірних моментів: гравець «Монако» Д. Закарія отримав жовту картку на 54-й хвилині, а потім був вилучений на 81-й хвилині. Ф. Менді з «Лор’яна» також був вилучений на 72-й хвилині, а А. Тосін отримав червону картку на 89-й хвилині. Обидві команди провели кілька замін під час матчу, намагаючись завоювати всі три очки, але в підсумку були змушені задовольнятися часткою перемоги. Нічия дозволила «Монако» і «Лор’яну» залишитися в середині таблиці Ліги 1, і обидві команди хочуть продовжити боротьбу за європейську кваліфікацію.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Мец — Монако, Лор’ян — Брест.