Клермон — Гавр — 2:1. Чемпіонат Франції, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-17 18:01 17 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Клермон (Франція) і ... Клермон — Гавр — 2:1. Чемпіонат Франції, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

17 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Клермон (Франція) і Гавр (Франція).

Клермон - Гавр - 2:1. Чемпионат Франции, 26-й тур. Обзор матча, статистикаКлермон - Гавр - 2:1. Чемпионат Франции, 26-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 26-й тур

Клермон (Франція) — Гавр (Франція) — 2:1 (2:1)
Голи: М. Сарачевич (12), М. Сарачевич (45+4) — А. Айю (45+1)

Попередження: Рашані (30), H. Keita (31), O. Таргалін (34), Ж. Льоріс (45+2), Гастьєн (47), A. Sangante (58), O. Таргалін (66)

Огляд матчу Клермон — Гавр:

У напруженому матчі Ліги 1 між командами Clermont Foot і Le Havre на стадіоні Gabriel-Montpied на вболівальників чекала захоплива гра, що завершилася з рахунком 2:1 на користь Clermont Foot. Перша половина матчу пройшла в напруженій боротьбі: Clermont Foot вийшов уперед на 12-й хвилині завдяки голу Мухаммеда Шама. Однак незабаром хід матчу змінився, коли на 30-й хвилині гравець «Клермон Фут» Е. Рашані отримав червону картку, залишивши свою команду вдесятьох. Гавр скористався цією перевагою і зрівняв рахунок незадовго до перерви завдяки голу А. Айю.

Драма продовжилася в другому таймі: наприкінці першого тайму «Клермон Фут» було призначено пенальті, і Мухаммед Шам реалізував його, повернувши собі лідерство. Незважаючи на кілька моментів, включно зі скасованим голом через офсайд, «Клермон Фут» утримав свою перевагу до фінального свистка. Матч не обійшовся без суперечок: у другому таймі «Гавр» отримав кілька жовтих карток і ще одну червону картку О. Таргалліну. Обидві команди провели безліч замін протягом усього матчу, намагаючись отримати перевагу над суперником. У підсумку «Клермон Фут» здобув перемогу над «Гавром» у впертій боротьбі з рахунком 2:1. Уболівальники на стадіоні Stade Gabriel-Montpied стали свідками захопливого футболу, який продемонстрував конкурентоспроможність і талант обох команд у Лізі 1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Клермон — Тулуза, Гавр — Монпельє.