Лас-Пальмас — Альмерія — 0:1. Чемпіонат Іспанії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-17 19:14 17 березня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Лас-Пальмас (Іспанія) і ... Лас-Пальмас — Альмерія — 0:1. Чемпіонат Іспанії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

17 березня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Лас-Пальмас (Іспанія) і Альмерія (Іспанія).

Лас-Пальмас - Альмерия - 0:1. Чемпионат Испании, 29-й тур. Обзор матча, статистикаЛас-Пальмас - Альмерия - 0:1. Чемпионат Испании, 29-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 29-й тур

Лас-Пальмас (Іспанія) — Альмерія (Іспанія) — 0:1 (0:1)
Голи: Баптистао (14)

Предупредження: А. Сентельєс (8), M. Perrone (26), Марвін (80)

Огляд матчу Лас-Пальмас — Альмерія:

У довгоочікуваному матчі Ла Ліги на стадіоні «Естадіо де Гран-Канарія» «Лас-Пальмас» зустрівся з «Альмерією». Матч розпочався в агресивному темпі, обидві команди прагнули якнайшвидше розпочати гру. Першої удару завдала «Альмерія»: на 14-й хвилині Лео Баптистао вразив ворота суперника, зробивши рахунок 1:0. Однак захист «Альмерії» тримався протягом усього першого тайму, і «Лас-Пальмас» так і не зміг знайти вихід. У перерві рахунок залишився 0:1 на користь «Альмерії». На початку другого тайму «Лас-Пальмас» здійснив тактичні зміни, випустивши Е. Лойодіса і Муніра Ель-Хаддаді замість М. Перрона і Марвіна, щоб привнести свіжу енергію в атаку. Однак «Альмерія» продовжувала йти вперед, небезпечно діючи на контратаках.

У другому таймі обидві команди провели низку замін: «Альмерія» випустила на поле Чумі, М. Пенью, М. Миловановича і Х. Вієру, щоб дограти матч. Лас-Пальмас також здійснив зміни, випустивши Хав’єра Муньоса, Б. Раміреса і С. Кардону в спробі врятувати очко. Незважаючи на всі зусилля, Лас-Пальмас не зміг пробити оборону Альмерії. Матч закінчився з рахунком 0:1 на користь «Альмерії», яка набрала всі три очки в гостях. Матч не обійшовся без вилучень, оскільки обидві команди отримали по кілька жовтих карток за гру. Загалом, це був напружений матч між двома сильними командами Ла Ліги. «Альмерія» буде задоволена своєю грою і трьома очками, а «Лас-Пальмас» постарається перегрупуватися і відігратися в наступному матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Барселона — Лас-Пальмас, Альмерія — Осасуна.