Ренн — Марсель — 2:0. Чемпіонат Франції, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-17 19:59 17 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ренн (Франція) і ... Ренн — Марсель — 2:0. Чемпіонат Франції, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

17 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ренн (Франція) і Марсель (Франція).

Ренн - Марсель - 2:0. Чемпионат Франции, 26-й тур. Обзор матча, статистикаРенн - Марсель - 2:0. Чемпионат Франции, 26-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 26-й тур

Ренн (Франція) — Марсель (Франція) — 2:0 (1:0)
Голи: М. Тер’єр (21), Буріго (78)

Предупредження: А. Харіт (38), Пау Лопес (77), А. Калімуендо (77), Сарр (80)

Огляд матчу Ренн — Марсель:

У довгоочікуваному матчі Ліги 1 між «Ренном» і «Марселем» на стадіоні «Парк Роажон» господарі поля здобули перемогу з рахунком 2:0. Перший гол у матчі відбувся на 21-й хвилині, коли гравець «Ренна» М. Тер’є влучив у сітку воріт і вивів свою команду вперед. Марсель спробував відігратися, але оборона «Ренна» трималася стійко, не дозволяючи гостям забити жодного м’яча. У другому таймі обидві сторони провели низку замін: «Ренн» на 66-й хвилині випустив Л. Бласа і А. Гуірі, а «Марсель» зробив заміни: у гру вступили Г. Кондогбіа та І. Ндіайє.

Під час матчу напруга наростала: жовті картки отримали гравці «Марселя» А. Харіт, П. Лопес та І. Сарр, а також А. Калімуендо з «Ренна». На 78-й хвилині «Ренн» реалізував пенальті Б. Буріжо, збільшивши свою перевагу до 2:0. На останніх хвилинах матчу обидві команди зробили додаткові заміни, щоб освіжити склади. У «Ренна» вийшли А. Трюффе і Д. Сіссе, а у «Марселя» — П. Гуйє, Луїс Енріке і А. Унаї. У підсумку «Ренн» вийшов переможцем у цьому захопливому матчі з «Марселем». Їхні сильні дії та стратегічна гра призвели до заслуженої перемоги з рахунком 2:0, на радість їхніх уболівальників на «Роажон Парк».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Страсбур — Ренн, Марсель — ПСЖ.