Боруссія Д — Айнтрахт — 3:1. Чемпіонат Німеччини, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-17 20:27 17 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія Д (Дортмунд) ... Боруссія Д — Айнтрахт — 3:1. Чемпіонат Німеччини, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

17 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія Д (Дортмунд) і Айнтрахт (Німеччина).

Боруссия Д - Айнтрахт - 3:1. Чемпионат Германии, 26-й тур. Обзор матча, статистикаБоруссия Д - Айнтрахт - 3:1. Чемпионат Германии, 26-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 26-й тур

Боруссія Д (Дортмунд) — Айнтрахт (Німеччина) — 3:1 (1:1)
Голи: К. Адейємі (33), Матс Гуммельс (81), Е. Кан (90+3) — Гетце (13)

Предупредження: Бута (80), Е. Кан (85), Кох (90+1)

Огляд матчу Боруссія Д — Айнтрахт:

Матч Бундесліги між дортмундською «Боруссією» і франкфуртським «Айнтрахтом» пройшов на стадіоні SIGNAL IDUNA PARK. У першому таймі обидві команди вели запеклу боротьбу за перевагу, і на 13-й хвилині «Айнтрахт» вийшов уперед завдяки голу М. Гетце. Однак дортмундська «Боруссія» відповіла голом К. Адеємі на 33-й хвилині, зрівнявши рахунок 1:1. У другому таймі дортмундська «Боруссія» провела кілька ключових замін, випустивши на поле Ф. Нмечу і Ж. Байное-Гіттенса на 65-й хвилині. Айнтрахт Франкфурт також зробив заміну на 66-й хвилині: замість Ф. Чайбі вийшов Й. Діна Ебімбе.

Переломний момент настав на 81-й хвилині, коли гравець дортмундської «Боруссії» М. Хуммельс забив гол, забезпечивши своїй команді перевагу. На останніх хвилинах гри «Боруссія» продовжила перевагу на користь дортмундців: на 84-й хвилині І. Маацен і Р. Бенсебаіні, а потім Й. Брандт і С. Озкан. Озкан. Айнтрахт Франкфурт спробував відігратися, зробивши свої заміни: на 90-й хвилині Т. Чандлер вийшов замість Тути. Однак останнє слово залишилося за дортмундською «Боруссією»: Е. Кан реалізував пенальті на 90-й хвилині, оформивши перемогу господарів із рахунком 3:1. Матч вийшов напруженим і видовищним, продемонструвавши талант і цілеспрямованість обох команд. Перемога дортмундської «Боруссії», здобута в матчі-відповіді, безсумнівно, додасть їм впевненості у своїх силах у продовженні кампанії в Бундеслізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Баварія — Боруссія Д, Айнтрахт — Уніон.