Райо Вальєкано — Бетіс — 2:0. Чемпіонат Іспанії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-17 21:32 17 березня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Райо Вальєкано (Іспанія) ... Райо Вальєкано — Бетіс — 2:0. Чемпіонат Іспанії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

17 березня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Райо Вальєкано (Іспанія) і Бетіс (Севілья).

Райо Вальекано - Бетис - 2:0. Чемпионат Испании, 29-й тур. Обзор матча, статистикаРайо Вальекано - Бетис - 2:0. Чемпионат Испании, 29-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 29-й тур

Райо Вальєкано (Іспанія) — Бетіс (Севілья) — 2:0 (1:0)
Голи: Лежен (40), Серхіо Камелло (78)

Попередження: Р. де Томас (28), A. Перес (29), Герман Пеццелла (38), A. Мумін (45+2), Іско (83), Лежен (85), Вільям Карвалью (90+4), Ісмаїла Сісс (90+8)

Огляд матчу Райо Вальєкано — Бетіс:

У захопливому матчі Ла Ліги на «Естадіо де Вальєкас» «Райо Вальєкано» здобув перемогу над «Реал Бетісом» із рахунком 2:0. У перерві рахунок був 1:0 на користь «Райо Вальєкано», а перший гол на 40-й хвилині забив Ф. Лежен. Матч вийшов фізичним, під час якого було показано кілька жовтих карток. Так, гравець «Райо Вальєкано» Р. де Томас отримав жовту картку на 28-й хвилині, а гравці «Реал Бетіса» А. Перес і Г. Пеццелла — на 29-й і 38-й хвилинах відповідно.

У другому таймі було ще більше жовтих карток: А. Мумін, Ф. Лежен і П. Сісса, а також Іско, В. Карвальо і А. Перес із «Реал Бетіса» отримали попередження. Обидві команди провели кілька замін, намагаючись змінити хід гри. У складі «Райо Вальєкано» вийшли А. Гарсія, Р. де Томас, П. Чаваррія, У. Лопес і Х. де Фрутос, а С. Камело відзначився, забивши гол на 78-й хвилині. У складі «Реал Бетіса» також відбулися зміни: у гру вступили Іско, Н. Фекір, Вілліан Хосе, А. Перес і П. Форнальс. Матч закінчився заслуженою перемогою «Райо Вальєкано» над «Реал Бетісом» із рахунком 2:0. Завдяки цій перемозі «Райо Вальєкано» піднявся вгору по турнірній таблиці Ла Ліги, а «Реал Бетіс» прагнутиме відігратися в наступному матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Сельта — Райо Вальєкано, Жирона — Бетіс.