Інтер — Наполі — 1:1. Чемпіонат Італії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-17 23:40 17 березня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Інтер (Мілан) і ... Інтер — Наполі — 1:1. Чемпіонат Італії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

17 березня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Інтер (Мілан) і Наполі (Неаполь).

Интер - Наполи - 1:1. Чемпионат Италии, 29-й тур. Обзор матча, статистикаИнтер - Наполи - 1:1. Чемпионат Италии, 29-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 29-й тур

Інтер (Мілан) — Наполі (Неаполь) — 1:1 (1:0)
Голи: Маттео Дарміан (43) — Хуан Хесус (81)

Предупредження: Павар (36), Лоботка (52), Барелла (54)

Огляд матчу Інтер — Наполі:

У захопливому матчі Серії А між «Інтером» і «Наполі» на стадіоні «Джузеппе Меацца» рахунок у перерві був 1:0 на користь «Інтера». Однак пізній гол «Наполі» призвів до нічиєї 1:1. У першому таймі гравець «Інтера» Б. Павард отримав жовту картку на 36-й хвилині. Незадовго до свистка на перерву «Інтер» вирвав перемогу завдяки голу М. Дарміана на 43-й хвилині. У другому таймі гравці «Наполі» С. Лоботка та «Інтера» Н. Барелла також отримали жовті картки на 52-й і 54-й хвилинах відповідно.

Обидві команди провели по кілька замін протягом тайму, намагаючись змінити хід матчу. На 75-й хвилині «Наполі» зробив потрійну заміну, випустивши Г. Распадорі, М. Оліверу та Х. Ж. Траоре. Це принесло свої плоди: на 81-й хвилині Хуан Жезус зрівняв рахунок, але «Інтер» продовжував домагатися перемоги, зробивши найважливіші заміни, зокрема А. Санчеса і Т. Б’юкенена. Незважаючи на всі зусилля, захист «Наполі» вистояв, і матч завершився внічию 1:1. Загалом це був напружений поєдинок між двома найкращими командами Серії А, які продемонстрували на полі свою майстерність і рішучість. Завдяки нічиїй обидві команди заробили по цінному очку в турнірній таблиці.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Інтер — Емполі, Наполі — Аталанта.