Євро-2024 U-19. Юнацька збірна України розпочала еліт-раунд відбору з перемоги. Шевченко вийшов на заміну

2024-03-20 18:02 Сьогодні, 20 березня, юнацька збірна України (футболісти не старші 2005 року народження) розпочала боротьбу в еліт-раунді ... Євро-2024 U-19. Юнацька збірна України розпочала еліт-раунд відбору з перемоги. Шевченко вийшов на заміну

Сьогодні, 20 березня, юнацька збірна України (футболісти не старші 2005 року народження) розпочала боротьбу в еліт-раунді відбору Євро-2024 U-19.

Євро-2024 U-19. Еліт-раунд відбору. Група 7

Північна Македонія U-19 — Україна U-19 — 0:2 (0:1)
Голи
: Кревсун (45+1), Пономаренко (48).

Північна Македонія: Якимов, Арізанкоський (Серафімов, 67), Мельїчі, Стоїлевський, Джеков, Алії (Ніколовський, 61), Зенделовський, Гьоргієвський, Каба (Нухія, 67), Каноський (Данев, 61), Назіфі.

Україна: Крапивцов, Дрозд, Мельниченко, Міхавко, Огарков, Гаджиєв (Цуканов, 65), Ващенко, Кревсун (Баденко, 87), Сінчук (Шевченко, 79), Пономаренко (Дубровний, 79), Тутеров (Маткевич, 65).

Вилучений: Мельїчі (75).

За підсумками жеребкування еліт-раунду синьо-жовті потрапили до групи 7 разом зі збірними Швейцарії, Північної Македонії та Латвії. Свій стартовий матч підопічні Дмитра Михайленка проводили проти господарів міні-турніру в македонському Скоп’є на FFM Training Centre.

Перший тайм проходив у боротьбі, але з перевагою наших хлопців. Небезпечно пробивав головою Кревсун, перевірили голкіпера суперників Гаджиєв і Синчук. А перед самою перервою Кревсун ударом із підбору після кутового відкрив рахунок.

Одразу після перерви Пономаренко влучним ударом з-за меж штрафного збільшив перевагу синьо-жовтих. Македонці відповіли неточними спробами Назіфі та Гьоргієвського. У подальшому моменти виникали переважно біля воріт господарів, зокрема перевірили кіпера Синчук і Маткевич.

Наприкінці матчу балканці залишилися в меншості. У такій ситуації наша команда без проблем утримала здобуту перевагу — 2:0. Наступний матч підопічні Дмитра Михайленка проведуть 23 березня проти Латвії.

Швейцарія Латвія — 1:0

20.03.2024, 18:02