Едін Джеко: «У мене немає слів. Заслуговували на перемогу, але пропустили два наївних голи»

2024-03-22 08:31 Нападник і капітан збірної Боснії і Герцеговини Едін Джеко прокоментував поразку своєї національної команди від збірної ... Едін Джеко: «У мене немає слів. Заслуговували на перемогу, але пропустили два наївних голи»

Нападник і капітан збірної Боснії і Герцеговини Едін Джеко прокоментував поразку своєї національної команди від збірної України (1:2) у вчорашньому матчі раунду плей-офф кваліфікації Євро-2024.

Едін Джеко (у центрі)

«Сумно, що ми пропустили гол у контратаці. Але це найкраща зброя збірної України. Ми не можемо звинувачувати когось із гравців нашої команди: кожен старався з усіх сил. Ближче до 60-ї хвилини я побачив, що в деяких хлопців судоми. Це не виправдання, просто мова про те, що хлопці дали більше максимуму. На жаль, цього було недостатньо, і я думаю, що ми заслуговували на більше. Адже, якщо я не помиляюся, то до 70-ї хвилини матчу не було жодного удару по наших воротах.

У мене дійсно немає слів. Ми зробили все можливе. Ми зіграли, мабуть, один із найкращих своїх матчів. Я ніколи не буваю задоволений, але за останні два роки це одна з найкращих наших ігор у тактичному сенсі. Можливо, свою роль зіграли травми наших футболістів, які вони отримали по ходу матчу.

Ми добре діяли з першої ж хвилини, і кожен гравець знав, що треба робити на полі в тій чи іншій ситуації. На жаль, ми пропустили два наївні голи. У той момент у нашому складі було багато молодих гравців, і, звісно, їхня недосвідченість зіграла свою роль.

Але хлопці показали, що у них є якість. Дуже шкода молодих гравців. Я бачив, як деякі плакали. Вони теж побачили, що ми хороші й заслуговували сьогодні на перемогу. Однак майбутнє за цими хлопцями! Збірна стане сильнішою, якщо вони продовжать так грати», — сказав Джеко під час післяматчевого флеш-інтерв’ю.

22.03.2024, 08:31