Микола Несенюк: «Це був не лише задум наших гравців і тренерів»

2024-03-22 11:03 Відомий журналіст Микола Несенюк висловися за підсумками матчу плей-офф раунду відбуркового циклу Євро-2024 між збірними Боснії ... Микола Несенюк: «Це був не лише задум наших гравців і тренерів»

Відомий журналіст Микола Несенюк висловися за підсумками матчу плей-офф раунду відбуркового циклу Євро-2024 між збірними Боснії та Герцеговини та України (1:2), який відбувся вчора в Зениці.

Микола Несенюк

«25 років тому восени 1999-го Україна безнадійно програвала на виїзді команді країни-агресора у вирішальному поєдинку європейського відбору. За кілька хвилин до кінця гри Андрій Шевченко пробив зі штрафного у напрямку воріт ледь не з центра поля. Чужий воротар помилився і закинув м’яча у власні ворота.

Всі вважали це випадковістю, але Шевченко був незгодний — сказав що так і було задумано. Що сказати — йому видніше.

Вчора Україна безнадійно програвала боснійцям вирішальний матч європейського відбору. За кілька хвилин до кінця захист господарів безглуздо помилився і Роман Яремчук зрівняв рахунок. А за кілька хвилин наші забили вдруге. Після гри тренер українців Сергій Ребров сказав, що так було задумано.

Погоджуюсь із обома — і з Шевченком і з Ребровим. Віддаю належне нашим футболістам, які боролися до кінця. Але і тоді, чверть століття тому, і тепер я впевнений, що це був не лише задум наших гравців і тренерів. Ми не мали права програти і тоді, і тепер. Бо ж є у світі найвища справедливість, яка часом торжествує. На жаль, далеко не завжди.

Тоді, 1999-го на нас чекав двобій зі Словенією, де українці вже мали право програти. Що й зробили. Тепер попереду гра з Ісландією. Бажано не повторюватись…», — написав Несенюк на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

22.03.2024, 11:03