«Шокуючі три хвилини», — боснійські ЗМІ про матч з Україною

2024-03-22 20:37 Боснійські журналісти вважають, що їхня збірна зіграла хороший матч проти України і заслуговувала на вихід у ... «Шокуючі три хвилини», — боснійські ЗМІ про матч з Україною

Боснійські журналісти вважають, що їхня збірна зіграла хороший матч проти України і заслуговувала на вихід у фінал плей-оф. Основний посил полягає в тому, що Боснія та Герцеговина добре грала 85 хвилин, а Україна добре зіграла лише три хвилини, але цього виявилося достатньо для перемоги, що особливо прикро, адже багато хто вже повірив у те, що команда Саво Мілошевича зможе обіграти українців. Після закінчення матчу деякі вболівальники були настільки засмучені, що вирішили зігнати злість на сусідах по трибунах, влаштувавши бійки на стадіоні.

Sport.ba

«Дракони» залишилися без чемпіонату Європи», — журналіст видання Sport.ba вважає, що збірна Боснії та Герцеговини провела хороший матч і заслужила зіграти з Ісландією у фіналі плей-оф.

«Футболісти Боснії та Герцеговини програли Україні у півфіналі плей-оф чемпіонату Європи з рахунком 1:2. Для тренера Саво Мілошевича це була хороша гра, якщо не зважати на останні п’ять хвилин основного часу. «Дракони» з самого початку добре проявили себе: вони обігравали українців в атаці та створювали моменти, а в обороні добре вистояли та запобігли атакам 24-ї команди світу, якщо судити з рейтингу ФІФА. Першого серйозного шансу довелося чекати до 38-ї хвилини, але Едін Джеко та Сеад Колашинац не змогли діяти злагоджено, тому можливість було втрачено.

Боснійці грали добре й у другому таймі. Тому цілком справедливо відкрили рахунок у матчі: на 57-й хвилині «Билине поле» «вибухнуло». Амар Дедич прострілив м’яч перед воротами українців, а Миколенко відбив його у свої ж ворота.

Здавалося, що Боснія контролювала гру, поки через травми не вибули з гри Дедіч та Ахмедходжич. А потім були три хвилини, що шокували. Спочатку Яремчук, який вийшов на заміну, зробив рахунок 1:1 на 85-й хвилині, а через три хвилини він же асистував Довбику — 1:2. Хоча команди зіграли вісім хвилин доданого часу, нашій збірній так і не вдалося повернутися в гру. Так було втрачено ще один шанс поїхати на чемпіонат Європи.

Тепер наша команда зіграє товариський матч проти Ізраїлю у вівторок, 26 березня. Україна зіграє проти Ісландії, яка сьогодні ввечері була кращою за Ізраїль (4:1), за право вийти у фінальний турнір на Євро в Німеччині».

AVAZ

«Шокуючий поворот», — журналіст видання AVAZ так і не зміг зрозуміти, що сталося наприкінці матчу з Україною, і чому Боснія та Герцеговина втратила перемогу, яка була така близька.

«Більшу частину матчу Боснія та Герцеговина грала гідно. Здавалося, що перемога та вихід у фінальний матч вже дуже близько. Можливо, це і зіграло злий жарт із футболістами, які надто рано повірили в успіх. Три хвилини, що шокували, зіпсували все те, що відбувалося на полі попередні 85 хвилин. Спочатку Яремчук, а згодом і Довбик забили по голу, завдяки чому Україна швидко змінила ситуацію на полі. Варто було українцям забити другий гол, як Боснія наче перестала вірити у свої сили. Після цього вже швидше гості були ближчими до третього голу, ніж Боснія до того, щоб зрівняти рахунок.

Після закінчення матчу деякі вболівальники не могли упокоритися з поразкою, через що сталися бійки між боснійцями на трибунах. Декілька людей постраждали і звернулися до лікарні. На щастя, поліція оперативно втрутилася. Ця ситуація лише підкреслює, наскільки напруженим був матч і як прикро було програвати, пропустивши два голи на останніх хвилинах».

Vijesti

«Україна змусила Зеницю плакати», — журналіст сайту Vijesti наголошує на тому, наскільки прикро було програвати на останніх хвилинах, і наскільки спустошені були вболівальники на трибунах, не вірячи в те, що їхня команда за три хвилини перетворилася з «практично фіналіста» на невдаху, який знову змушений попрощатися з надією зіграти на Євро.

«На «Билино Поле» все було під знаком «драконів» — гарна гра протягом 85 хвилин, більше можливостей забити гол, підтримка вболівальників, вдалі тренерські рішення… Але саме Україна фіналіст кваліфікації Євро-2024 у Німеччині. Команда Сергія Реброва святкувала перемогу у Зениці з рахунком 2:1.

Довша лава запасних «жовто-синіх» допомогла гостям виграти, бо гра Боснії та Герцеговини розвалилася через вимушені заміни на 82-й хвилині. За загальним визнанням, важливу роль у перемозі українців відіграв великий воротар «Реала» Андрій Лунін, який відбив удар Ермедіна Деміровича та допоміг своїй команді. Після цього на полі існувала лише одна команда — Україна.

Боснія та Герцеговина вийшла вперед завдяки автоголу Матвієнку на 57-й хвилині, а нападник «Валенсії» Роман Яремчук зрівняв рахунок на 85-й хвилині, провівши лише чотири хвилини на полі. «Смертний вирок» підписав нападник «Жирони» Артем Довбик, він забив головою після блискучого прострілу Яремчука на 88-й хвилині.

«Дракони» відчули на собі принади чемпіонату світу, чудово зіграли у Бразилії і навіть незаслужено програли Аргентині на «Маракані» — 1:2, але своєї першої участі на чемпіонаті Європи їм ще доведеться дочекатися. Україна ж зіграє у фіналі за одну із трьох останніх путівок проти Ісландії, яка виграла в Ізраїлі — 4:1».