Товариський матч. Україна (U-21) — Марокко (U-23) — 1:0

2024-03-23 08:03 Молодіжна збірна України провела товариський поєдинок проти команди Марокко (U-23), яка, до речі, є майбутнім суперником ... Товариський матч. Україна (U-21) — Марокко (U-23) — 1:0

Молодіжна збірна України провела товариський поєдинок проти команди Марокко (U-23), яка, до речі, є майбутнім суперником олімпійської збірної України на літніх Іграх-2024 у Франції. Гра відбулася в турецькій Антальї на стадіоні «Мардан».

Товариський матч

Україна (U-21) Марокко (U-23) 1:0 (1:0)
Гол: Очеретько (19)

Україна: (1-й тайм) − Нещерет, Крупський, Слюбик, Батагов (К), Смоляков, Очеретько, Крушинський, Брагару, Рубчинський, Хлань, Горбач; (2-й тайм) − Кінарейкін, Роман, Салюк, Павлюк, Смоляков, Варфоломєєв, Яцик, Квасниця, Пастух, Волошин (К), Краснопір.

Початок матчу проходив у рівній боротьбі без моментів, аж поки на 19-й хвилині Очеретько ударом із підбору з-за меж штрафного не відкрив рахунок. Пізніше неточною спробою відзначився Горбач, потім Ель-Ваззані вийшов на побачення з Нещеретом, однак свій шанс змарнував. Згодом не скористався помилкою біля воріт синьо-жовтих Беграві, пробивши занадто слабко.

На 33-й хвилині Хлань перехопив м’яч та ввірвався до штрафного, але його удар заблокували. Марокканці відповіли небезпечним ударом Ель-Вахді, з яким упорався Нещерет. До перерви можна відзначити неточну дальню спробу Брагару.

У перерві наставник української «молодіжки» Унаї Мельгоса змінив майже весь склад нашої команди. Другий тайм розпочався з невдалої дії голкіпера Марокко, коли м’яч ледь не влетів у ворота рикошетом. Пізніше з хорошої позиції Волошин головою пробив мимо. На 64-й хвилині Квасниця здорово виконав штрафний, але воротар його удар парирував.

Марокканці відповіли проходом Еззалзулі, який із гострого кута не зміг переграти Кінарейкіна. Незабаром українці розігнали контратаку, яку Пастух завершив ударом у руки голкіперу, пізніше у площину пробив Краснопір. Суперники відповіли ударом Ель-Вахді, на який зреагував Кінарейкін. Наприкінці матчу синьо-жовті заблокували небезпечний удар Беграві. Згодом він же таки відправив м’яч у сітку, але зробив це з офсайду. У підсумку українці втримали переможний рахунок — 1:0.

Нагадаємо, що 26 березня в межах відбору молодіжного чемпіонату Європи 2025 року відбудеться поєдинок Азербайджан — Україна, який пройде в Баку на «Азерсун Арена». Зустріч розпочнеться о 14:00 за київським часом. Зараз з п’ятьма перемогами в п’яти матчах команда Унаї Мельгоси впевнено очолює таблицю групи F.