Євро-2024 U-19. Юнацька збірна України в еліт-раунді відбору перемогла команду Латвії

2024-03-23 18:16 Сьогодні, 23 березня юнацька збірна України (футболісти не старші 2005 року народження) продовжила боротьбу в еліт-раунді ... Євро-2024 U-19. Юнацька збірна України в еліт-раунді відбору перемогла команду Латвії

Сьогодні, 23 березня юнацька збірна України (футболісти не старші 2005 року народження) продовжила боротьбу в еліт-раунді відбору Євро-2024 U-19.

Євро-2024 U-19. Еліт-раунд відбору. Група 7

Україна U-19Латвія U-193:0 (1:0)
Голи
: Пономаренко (34, 60, з пенальті), Тутеров (89).

Україна: Крапивцов, Гусєв, Мельниченко, Єрмачков, Дрозд (Стрюков, 90), Кревсун (Шевченко, 90), Ващенко, Гаджиєв (Цуканов, 67), Синчук, Пономаренко (Дубровний, 74), Маткевич (Тутеров, 67).

Латвія: Чеверс, Тіхоновічс, Пурс, Смірновс, Лієпіньш (Лорманіс, 84), Кангарс (Валутадатілс, 67), Єссе, Ямонтс, Грабовскіс (Барковскіс, 84), Бочс (Івуланс, 61), Евелонс (Межсаргс, 61).

«Синьо-жовті» успішно стартували в групі, обігравши господарів міні-турніру — 2:0. Сьогодні в македонському Скоп’є наша команда протистояла одноліткам із Латвії.

У першому таймі українці зіштовхнулися із серйозним опором суперників. На початку неточним ударом відмітився Пономаренко, на 18-й хвилині на ударній позиції опинився Евелонс, але Крапивцов виручив. «Синьо-жовті» відповіли новим ударом Пономаренка, який заблокували в останній момент. Згодом із лінії штрафного перевірив кіпера Синчук.

На 34-й хвилині наша команда повела в рахунку — після закидання Маткевича вперед Пономаренко змістився в центр і влучно пробив у лівий нижній кут воріт. Надалі нагоди забити мали Кревсун, Синчук і Гаджиєв, у латвійців можна пригадати удар Ямонтса в площину.

На початку другого тайму Маткевич здалеку перевірив кіпера. На 60-й хвилині подвоїв перевагу «синьо-жовтих» Пономаренко, реалізувавши пенальті, який сам же й заробив. Наприкінці матчу латвійці могли скоротити відставання, але нашу команду виручила стійка. Затим міг забивати Тутеров, але не реалізував вихід віч-на-віч із кіпером.

На 89-й хвилині Тутеров скористався закиданням від Ващенка, увійшов до штрафного й забив третій гол збірної України. Тож підопічні Дмитра Михайленка відсвяткували перемогу — 3:0. Заключний матч еліт-раунду наші хлопці проведуть 26 березня проти Швейцарії. Для здобуття першої сходинки в групі й путівки на Євро українцям буде достатньо нічиєї.

ШвейцаріяПівнічна Македонія2:0