Півзахисник збірної Ісландії: «Величезне розчарування. Ми були за 45 хвилин від Євро-2024»

2024-03-27 13:01 Півзахисник збірної Ісландії Хакон Арнар Гаральдссон прокоментував поразку своєї команди у вирішальному поєдинку відбіркового циклу Євро-2024 ... Півзахисник збірної Ісландії: «Величезне розчарування. Ми були за 45 хвилин від Євро-2024»

Півзахисник збірної Ісландії Хакон Арнар Гаральдссон прокоментував поразку своєї команди у вирішальному поєдинку відбіркового циклу Євро-2024 від збірної України.

Хакон Арнар Харальдссон. Фото: Getty Images

«Для нас це величезне розчарування. Ми були так близькі до великого змагання: залишалося якихось 45 хвилин до фінального турніру. Не можу підібрати відповідних слів, які могли б висловити мої почуття. Це дуже сумно.

Можливо, у другому таймі нам слід було постаратися зняти всі питання, пішовши в атаку за другим голом. Але це було б непросто, звичайно ж. У чому втіха? Ну, у нас у команді юні гравці, тож, сподіваюся, у майбутньому в нас ще з’явиться шанс поїхати на великий турнір», — цитує Харальдссона офіційний сайт УЄФА.

27.03.2024, 13:01