Ньюкасл — Вест Гем — 4:3. Чемпіонат Англії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-30 16:40 30 березня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ньюкасл (Англія) і ... Ньюкасл — Вест Гем — 4:3. Чемпіонат Англії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

30 березня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ньюкасл (Англія) і Вест Гем (Лондон).

Ньюкасл - Вест Хэм - 4:3. Чемпионат Англии, 30-й тур. Обзор матча, статистикаНьюкасл - Вест Хэм - 4:3. Чемпионат Англии, 30-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 30-й тур

Ньюкасл (Англія) — Вест Гем (Лондон) — 4:3 (1:2)
Голи: Ісак (6), Ісак (77), Харві Барнс (83), Харві Барнс (90) — Міхаїл Антоніо (21), М. Кудус (45+10), Боуен (48)

Предупредження: Соучек (40), Ентоні Гордон (80), Гарві Барнс (83), Ентоні Гордон (90+4), Ісак (90+6)

Огляд матчу Ньюкасл — Вест Гем:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги між командами «Ньюкасл» і «Вест Гем» на стадіоні «Сент-Джеймс Парк» уболівальники влаштували захоплююче видовище. У перерві рахунок був 1:2 на користь «Вест Гема», але до кінця матчу саме «Ньюкасл» вийшов переможцем із рахунком 4:3. Гра розпочалася з раннього пенальті у ворота «Ньюкасла» на 6-й хвилині, який успішно реалізував А. Ісак. Однак «Вест Гем» швидко відповів голом М. Антоніо на 21-й хвилині і зрівняв рахунок. Перед самою перервою М. Кудус забив гол у ворота «Вест Гема», і на перерву команди пішли з рахунком 2:1. Другий тайм розпочався зі ще одного голу «Вест Гема», цього разу від Дж. Боуена на 48-й хвилині, і «Вест Гем» збільшив свою перевагу до 3:1.

Ньюкасл провів низку замін, намагаючись переломити хід матчу: у гру вступили В. Лівраменто, Дж. Віллок, Е. Крафт і Х. Барнс. На 77-й хвилині у ворота Ньюкасла було призначено ще один пенальті, який реалізував А. Ісак і наблизив команду на відстань удару від Вест Гема. Драма продовжилася, коли на 83-й хвилині Х. Барнс забив гол, зрівнявши рахунок 3:3. Коли до кінця матчу залишалися лічені хвилини, «Ньюкасл» завершив своє повернення ще одним голом Х. Барнса на 90-й хвилині і здобув драматичну перемогу з рахунком 4:3. Матч закінчився для «Ньюкасла» на неприємній ноті: А. Гордон отримав червону картку в доданий час після того, як швидко отримав дві жовті картки поспіль. Попри невдачу, «Ньюкасл» втримав перемогу і завоював усі три очки в захопливому поєдинку на «Сент-Джеймс Парк».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ньюкасл — Евертон, Вест Гем — Тоттенгем.