Дженоа — Фрозіноне — 1:1. Чемпіонат Італії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-30 17:59 30 березня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Дженоа (Генуя) і ... Дженоа — Фрозіноне — 1:1. Чемпіонат Італії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

30 березня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Дженоа (Генуя) і Фрозіноне (Італія).

Дженоа - Фрозиноне - 1:1. Чемпионат Италии, 30-й тур. Обзор матча, статистикаДженоа - Фрозиноне - 1:1. Чемпионат Италии, 30-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 30-й тур

Дженоа (Генуя) — Фрозіноне (Італія) — 1:1 (1:1)
Голи: A. Гудмундссон (30) — Рейнір (36)

Предупредження: M. Retegu (42), M. Badelj (45), Надір Зортеа (60)

Огляд матчу Дженоа — Фрозіноне:

У напруженому матчі Серії А між «Дженоа» і «Фрозіноне» обидві команди билися на «Стадіо Комунале Луїджі Ферраріс». У перерві рахунок був 1:1, і обом командам вдалося забити на початку зустрічі. Першою відзначилася «Дженоа», яка з пенальті реалізувала пенальті А. Гудмундссона на 30-й хвилині матчу. Однак «Фрозіноне» швидко відповів голом Рейньє на 36-й хвилині, зрівнявши рахунок. Обидві команди демонстрували рішучість і майстерність упродовж усього матчу, а гравці «Дженоа» М. Ретегі та М. Бадель отримали жовті картки в першому таймі. У другому таймі обидві команди провели кілька замін, намагаючись здобути перевагу і домогтися перемоги.

На 54-й хвилині «Дженоа» зробила заміну: Д. Спенс вийшов замість Р. Малиновського. На 63-й хвилині відбулася ще одна заміна: Р. Малиновський був замінений на К. Строотмана. На 76-й хвилині «Дженоа» продовжила робити заміни: С. Сабеллі і М. Торсбі вийшли замість М. Баделя і Д. Анкії. На 76-й хвилині «Фрозіноне» також зробив стратегічну заміну: Реньє замінив Л. Маццителлі. На 83-й хвилині відбулися ще дві заміни: В. Чеддіра і М. Суле вийшли замість М. Куні та А. Ібрагімовича відповідно. Незважаючи на те, що обидві команди прагнули забити пізній гол, матч закінчився внічию 1:1. Гравці продемонстрували на полі свою майстерність і рішучість, але жодна з команд не змогла здобути перемогу в цьому напруженому поєдинку Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Верона — Дженоа, Фрозіноне — Болонья.