Боруссія М — Фрайбург — 0:3. Чемпіонат Німеччини, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-30 18:24 30 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія М (Менхенгладбах) ... Боруссія М — Фрайбург — 0:3. Чемпіонат Німеччини, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

30 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія М (Менхенгладбах) і Фрайбург (Німеччина).

Боруссия М - Фрайбург - 0:3. Чемпионат Германии, 27-й тур. Обзор матча, статистикаБоруссия М - Фрайбург - 0:3. Чемпионат Германии, 27-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 27-й тур

Боруссія М (Менхенгладбах) — Фрайбург (Німеччина) — 0:3 (0:1)
Голи: Грегорич (7), M. Rohl (47), Р. Доан (58)

Предупредження: К. Ітакура (32)

Огляд матчу Боруссія М — Фрайбург:

У матчі Бундесліги між монхенгладбахською «Боруссією» і «Фрайбургом» на стадіоні BORUSSIA-PARK гості здобули переконливу перемогу з рахунком 3:0. У першому таймі «Фрайбург» вийшов уперед завдяки голу М. Грегорича на 7-й хвилині, і на перерву команди пішли з рахунком 1:0. У другому таймі «Фрайбург» збільшив свою перевагу завдяки голам М. Роля на 47-й хвилині та Р. Доана на 58-й хвилині, і рахунок став 3:0 на користь гостей. Попри всі зусилля, монхенгладбаська «Боруссія» не змогла забити гол, і матч закінчився з рахунком 0:3.

Обидві команди провели кілька замін протягом матчу, намагаючись змінити хід гри. У складі «Боруссії» вийшли Ф. Нойхаус, А. Плеа, Ж. Сібатчеу, Т. Чванкара, Р. Хак, Н. Нгуму, Н. Ельведі, М. Вобер і Дж. Скаллі. У складі «Фрайбурга» також відбулися заміни: на поле вийшли Й. Кейтель, А. Салаї, В. Гріфо, Л. Холер, Дж. Адаму, К. Гюнтер, Дж. Макенго і Ф. Муслія. Загалом, «Фрайбург» здобув упевнену перемогу над монхенгладбахською «Боруссією» в матчі Бундесліги. У майбутніх матчах «Фрайбург» прагнутиме розвинути успіх, а «Боруссія» з Монхенгладбаха — оговтатися від поразки.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вольфсбург — Боруссія М, Фрайбург — РБ Лейпциг.