Байєр — Гоффенгайм — 2:1. Чемпіонат Німеччини, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-30 18:26 30 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Байєр (Леверкузен) і ... Байєр — Гоффенгайм — 2:1. Чемпіонат Німеччини, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

30 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Байєр (Леверкузен) і Хоффенхайм (Німеччина).

Байер - Хоффенхайм - 2:1. Чемпионат Германии, 27-й тур. Обзор матча, статистикаБайер - Хоффенхайм - 2:1. Чемпионат Германии, 27-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 27-й тур

Байєр (Леверкузен) — Хоффенхайм (Німеччина) — 2:1 (0:1)
Голи: Р. Андрич (88), Шик (90+1) — M. Beier (33)

Предупредження: T. Drexler (19)

Огляд матчу Байєр — Гоффенгайм:

У захопливому матчі Бундесліги між командами «Байєр Леверкузен» і «Хоффенхайм 1899» на «БайАрені» господарі поля здобули перемогу з рахунком 2:1. У першій половині зустрічі «Гоффенгайм 1899» вийшов уперед на 33-й хвилині завдяки голу М. Байєра. Леверкузенці намагалися відігратися, але не змогли пробити оборону «Гоффенгайма» і пішли на перерву з рахунком 0:1. У другому таймі леверкузенці зробили кілька важливих замін, намагаючись переломити хід матчу на свою користь. Й. Хофманн вийшов замість А. Адлі на 58-й хвилині, а П. Хінкапі замінив Б. Іглесіаса на 72-й хвилині. Ці зміни немов вдихнули в леверкузенців нове життя, і вони кинулися вперед у пошуках голу.

Гоффенгайм також зробив кілька замін: на 58-й хвилині замість Г. Промеля вийшов А. Крамарич, потім У. Тохумку замінив Д. Гейгера, а М. Байєр звільнив місце для І. Бебу на 73-й хвилині. На 78-й хвилині замість М. Бултера в гру вступив В. Вегхорст. Однак у підсумку саме леверкузенці домоглися успіху на останніх хвилинах матчу. На 88-й хвилині Р. Андрич забив вирішальний гол, зрівнявши рахунок, а лише за дві хвилини П. Шик добив м’яч у сітку, оформивши перемогу леверкузенського «Байєра» з рахунком 2:1. Захоплююча перемога стала свідченням бойового духу і рішучості леверкузенців, які не здавалися, незважаючи на те, що більшу частину матчу поступалися в рахунку. Результат порадував домашніх уболівальників на «БайАрені» і приніс леверкузенцям цінні три очки в турнірній таблиці Бундесліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Уніон — Байєр, Хоффенхайм — Аугсбург.