Борнмут — Евертон — 2:1. Чемпіонат Англії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-30 18:58 30 березня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Борнмут (Англія) і ... Борнмут — Евертон — 2:1. Чемпіонат Англії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

30 березня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Борнмут (Англія) і Евертон (Ліверпуль).

Борнмут - Эвертон - 2:1. Чемпионат Англии, 30-й тур. Обзор матча, статистикаБорнмут - Эвертон - 2:1. Чемпионат Англии, 30-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 30-й тур

Борнмут (Англія) — Евертон (Ліверпуль) — 2:1 (0:0)
Голи: Соланке (64), С. Коулман (90+1) — Бето (87)

Попередження: Соланке (30), Онана (42), Ю. Тарковскі (76)

Огляд матчу Борнмут — Евертон:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Віталіті» «Борнмут» у запеклій боротьбі здобув перемогу над «Евертоном» із рахунком 2:1. Перший тайм закінчився в глухому куті: обидві команди не змогли забити жодного м’яча. На 30-й хвилині жовту картку отримав гравець «Борнмута» Домінік Соланке, а на 42-й хвилині — гравець «Евертона» А. Онана. Другий тайм ознаменувався шквалом замін і голів, які в підсумку вирішили результат матчу. На 63-й хвилині «Борнмут» зробив першу заміну, випустивши М. Керкеза замість Л. Келлі. Через хвилину Домінік Соланке вдалим голом вивів «Борнмут» уперед, а «Евертон» відповів двома замінами на 72-й хвилині: Дж. Харрісон вийшов замість А. Янга, а А. Дукуре — замість А. Гомеша.

«Борнмут» також зробив заміну: Дж. Клюйверт замінив П. Біллінга. Коли матч вступив у завершальну стадію, напруга зросла, і на 76-й хвилині Дж. Тарковскі з «Евертона» отримав жовту картку. «Евертон» продовжував прагнути до перемоги, і на 87-й хвилині Бето зрівняв рахунок, але на 90-й хвилині «Борнмут» знову вийшов уперед завдяки голу С. Коулмана. Незважаючи на всі зусилля «Евертона» в хвилини, що залишилися, їм не вдалося забити ще один гол, в результаті чого «Борнмут» здобув перемогу з рахунком 2:1. Матч був наповнений хвилюванням і драматизмом від початку і до кінця, демонструючи конкурентну природу Прем’єр-ліги. «Борнмут» буде задоволений тим, що завоював три очки, а «Евертон» залишиться розмірковувати про те, що могло б бути.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Борнмут — Кр-л Пелас, Ньюкасл — Евертон.