Тоттенгем — Лутон Таун — 2:1. Чемпіонат Англії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-30 19:02 30 березня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Тоттенгем (Лондон) і ... Тоттенгем — Лутон Таун — 2:1. Чемпіонат Англії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

30 березня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Тоттенгем (Лондон) і Лутон Таун (Англія).

Тоттенхэм - Лутон Таун - 2:1. Чемпионат Англии, 30-й тур. Обзор матча, статистикаТоттенхэм - Лутон Таун - 2:1. Чемпионат Англии, 30-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 30-й тур

Тоттенгем (Лондон) — Лутон Таун (Англія) — 2:1 (0:1)
Голи: І. Каборе (51), Сон Хин Мін (86) — T. Chong (3)

Попередження: Барклі (31), R. Burke (36), P. Mpanzu (46), T. Mengi (90), П. Хойбйорг (90+5), Ло Чельсо (90+6)

Огляд матчу Тоттенгем — Лутон Таун:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги між «Тоттенгем Готспур» і «Лутон Таун» на стадіоні «Тоттенгем Готспур» господарі поля здобули драматичну перемогу з рахунком 2:1.

У першому таймі «Лутон» вийшов уперед уже на 3-й хвилині завдяки голу Т. Чонга, і на перерву гості пішли з рахунком 1:0. Матч тривав у напруженій боротьбі, обидві команди наполегливо боролися за контроль над грою, але на 51-й хвилині «Тоттенгем» зрівняв рахунок завдяки голу І. Каборе, зробивши рахунок 1:1. Зусилля «Тоттенхема» виправдалися на 86-й хвилині, коли Сон Хин-Мін ударом головою зрівняв рахунок — 2:1. Незважаючи на всі спроби «Лутона» відігратися, «Тоттенгем» утримав усі три очки в захопливому поєдинку. Матч не обійшовся без драми: упродовж усієї гри було показано кілька жовтих карток. В останні хвилини матчу напруга досягла максимуму, і обидві команди отримали жовті картки в компенсований час. Загалом це була важка перемога «Тоттенхема», який продемонстрував рішучість і дух, щоб відірватися від суперника і домогтися перемоги. «Лутон» буде розчарований тим, що змарнував свою перевагу, але він може витягти позитивні моменти з сильного виступу проти складного суперника в Прем’єр-лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вест Гем — Тоттенгем, Арсенал — Лутон Таун.