Альмерія — Осасуна — 0:3. Чемпіонат Іспанії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-30 19:09 30 березня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Альмерія (Іспанія) та ... Альмерія — Осасуна — 0:3. Чемпіонат Іспанії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

30 березня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Альмерія (Іспанія) та Осасуна (Памплона).

Альмерия - Осасуна - 0:3. Чемпионат Испании, 30-й тур. Обзор матча, статистикаАльмерия - Осасуна - 0:3. Чемпионат Испании, 30-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 30-й тур

Альмерія (Іспанія) — Осасуна (Памплона) — 0:3 (0:2)
Голи: J. М. Арнаїс (2), Анте Будимир (9), I. Munoz (61)

Попередження: J. М. Арнаїс (37), J. Аресо (44), Баптістао (51), Лукас Робертоне (51), M. Пена (79)

Огляд матчу Альмерія — Осасуна:

У захопливому матчі Ла Ліги між командами «Альмерія» та «Осасуна» на стадіоні «Пауер Хорс» «Осасуна» здобула переконливу перемогу з рахунком 3:0. У першому таймі «Осасуна» вела з рахунком 2:0 завдяки голам Х. М. Арнаїса та А. Будимира на 2-й і 9-й хвилинах відповідно.

На 22-й хвилині «Альмерія» зробила заміну, випустивши А. Радовановича замість М. Піни в спробі зміцнити оборону. Однак «Осасуна» продовжувала тиснути, і Арнаїс і Х. Аресо дістали жовті картки на 37-й і 44-й хвилинах відповідно. У перерві «Альмерія» зробила дві заміни: С. Аррібас вийшов замість А. Ембарби, а М. Міловановіч — замість Лео Баптистао. Однак на 61-й хвилині «Осасуна» збільшила свою перевагу завдяки голу І. Муньоса. По ходу матчу обидві команди зробили кілька замін, щоб освіжити склади. На 63-й хвилині «Альмерія» випустила Х. Вієру замість Л. Ромеро, а на 67-й хвилині «Осасуна» ввела в гру Р. Гарсію замість Р. Пени. Гарсію замість Р. Пени. На останніх хвилинах матчу «Альмерія» провела останню заміну: Л. Робертоне замінив Д. Лопі на 77-й хвилині. Однак «Осасуна» сміялася до останнього: на 77-й хвилині Р. Гарсія забив ще один гол. Матч закінчився з рахунком 3:0 на користь «Осасуни», і «Альмерії» є над чим поміркувати, щоб відігратися в наступному поєдинку.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Реал С-дад — Альмерія, Осасуна — Валенсія.