Лаціо — Ювентус — 1:0. Чемпіонат Італії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-30 20:56 30 березня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лаціо (Рим) і ... Лаціо — Ювентус — 1:0. Чемпіонат Італії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

30 березня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лаціо (Рим) і Ювентус (Турин).

Лацио - Ювентус - 1:0. Чемпионат Италии, 30-й тур. Обзор матча, статистикаЛацио - Ювентус - 1:0. Чемпионат Италии, 30-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 30-й тур

Лаціо (Рим) — Ювентус (Турин) — 1:0 (0:0)
Голи: Марушич (90+3)

Попередження: M. Аллегрі (29), Семюел Ілінг Молодший (72), Веа (75), Іммобіле (90+1)

Огляд матчу Лаціо — Ювентус:

У довгоочікуваному матчі Серії А між «Лаціо» і «Ювентусом» на «Стадіо Олімпіко» на вболівальників чекала захоплива і напружена гра, що завершилася перемогою «Лаціо» з рахунком 1:0. У першому таймі обидві команди створювали можливості, але не змогли їх реалізувати, внаслідок чого рахунок у перерві став 0:0. На 29-й хвилині тренер «Ювентуса» М. Аллегрі отримав жовту картку за інцидент на полі. Другий тайм розпочався з негайних змін у складі обох команд: «Ювентус» здійснив дві заміни — М. Де Скільо і Ф. Міретті вийшли замість С. Ілінга Джуніора і В. Маккенні відповідно.

«Лаціо» також зробив дві ранні заміни: Педро і Т. Кастелланос замінили Г. Ісаксена і К. Іммобіле. Під час гри обидві команди продовжували домагатися голу, що призвело до нових замін у складі «Ювентуса» і «Лаціо». А. Марушич забив єдиний гол у матчі на 90-й хвилині, забезпечивши перемогу «Лаціо». У заключні хвилини матчу напруга в грі була високою, гравці обох команд отримали жовті картки. Загалом це був захопливий матч, який продемонстрував талант і цілеспрямованість «Лаціо» та «Ювентуса». Завдяки цій перемозі «Лаціо» піднявся в таблиці Серії А, а «Ювентус» прагнутиме відігратися в наступному матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Рома — Лаціо, Ювентус — Фіорентина.