Баварія — Боруссія Д — 0:2. Чемпіонат Німеччини, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-30 21:26 30 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Баварія (Мюнхен) і ... Баварія — Боруссія Д — 0:2. Чемпіонат Німеччини, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

30 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Баварія (Мюнхен) і Боруссія Д (Дортмунд).

Бавария - Боруссия Д - 0:2. Чемпионат Германии, 27-й тур. Обзор матча, статистикаБавария - Боруссия Д - 0:2. Чемпионат Германии, 27-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 27-й тур

Баварія (Мюнхен) — Боруссія Д (Дортмунд) — 0:2 (0:1)
Голи: К. Адейємі (10), Райерсон (83)

Огляд матчу Баварія — Боруссія Д:

У довгоочікуваному матчі Бундесліги між мюнхенською «Баварією» і дортмундською «Боруссією» на «Альянц Арені» з рахунком 2:0 перемогли гості. Матч розпочався з раннього голу гравця дортмундської «Боруссії» К. Адейємі на 10-й хвилині, який вивів команду вперед. Попри те, що в другому таймі «Баварія» зробила кілька замін, зокрема на таких атакувальних талантів, як Й. Мусіала і С. Гнабрі, їм не вдалося проштовхнути команду вперед. Гнабрі, їм не вдалося прорвати оборону дортмундців.

Дортмундська «Боруссія» також зробила ключові заміни, випустивши Й. Брандта і Ф. Нмечу, щоб зберегти свою перевагу. На 83-й хвилині Дж. Райерсон забив ще один гол у ворота дортмундської «Боруссії», зробивши рахунок 2:0. На 89-й хвилині «Баварія» думала, що їм вдасться відігратися завдяки голу Х. Кейна, але гол було скасовано через офсайд. Матч продемонстрував гостру конкуренцію між двома найкращими командами Бундесліги, і в підсумку перемога дісталася дортмундській «Боруссії». У наступному матчі «Баварія» прагнутиме відігратися після поразки, в той час як дортмундська «Боруссія» буде на підйомі після вражаючої перемоги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Гайденхайм — Баварія, Боруссія Д — Штутгарт.