Астон Вілла — Вулверхемптон — 2:0. Чемпіонат Англії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-30 21:30 30 березня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Астон Вілла (Англія) ... Астон Вілла — Вулверхемптон — 2:0. Чемпіонат Англії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

30 березня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Астон Вілла (Англія) і Вулверхемптон (Англія).

Астон Вилла - Вулверхэмптон - 2:0. Чемпионат Англии, 30-й тур. Обзор матча, статистикаАстон Вилла - Вулверхэмптон - 2:0. Чемпионат Англии, 30-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 30-й тур

Астон Вілла (Англія) — Вулверхемптон (Англія) — 2:0 (1:0)
Голи: Діабі (36), Езрі Конса (65)

Попередження: Сарабія (19), Тілеманс (30), T. Chirewa (81), М. Кілман (84), J. Дюран (84), Тоті (90+1), Дінь (90+7)

Огляд матчу Астон Вілла — Вулверхемптон:

У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги «Астон Вілла» зустрілася з «Вулвз» на «Вілла Парк». Рахунок матчу в перерві був 1:0 на користь «Астон Вілли», коли гол М. Діабі на 36-й хвилині приніс «Вулвз». Діабі на 36-й хвилині приніс їм перевагу. У другій половині зустрічі Е. Конса забив на 65-й хвилині, подвоївши перевагу «Астон Вілли» і забезпечивши перемогу. Матч не обійшовся без жовтих карток: П. Сарабія отримав одну на 19-й хвилині, а Т. Чірева та М. Кілман — на 81-й та 84-й хвилинах відповідно. Й. Тілеманс і Ж. Дюран також отримали жовті картки за «Астон Віллу» на 30-й і 84-й хвилинах.

Протягом матчу було зроблено кілька замін, обидві команди прагнули змінити свою тактику. В «Астон Вілли» на заміну вийшли О. Воткінс, М. Роджерс, А. Морено та Л. Бейлі, а в «вовків» до складу ввійшли Р. Аїт-Нурі, Т. Дойл, Н. Семедо, Л. Чівоме та Ж. Гомес. Загалом, «Астон Вілла» здобула впевнену перемогу над «вовками» з рахунком 2:0. Ця перемога, безсумнівно, зміцнить їхню впевненість у собі, адже вони продовжують свою кампанію в Прем’єр-лізі. З іншого боку, «вовки» прагнутимуть перегрупуватися і оговтатися від поразки в майбутніх матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ман.Сіті — Астон Вілла, Бернлі — Вулверхемптон.