Лор’ян — Брест — 0:1. Чемпіонат Франції, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-31 15:56 31 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лор’ян (Франція) і ... Лор’ян — Брест — 0:1. Чемпіонат Франції, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

31 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лор’ян (Франція) і Брест (Франція).

Лорьян - Брест - 0:1. Чемпионат Франции, 27-й тур. Обзор матча, статистикаЛорьян - Брест - 0:1. Чемпионат Франции, 27-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 27-й тур

Лор’ян (Франція) — Брест (Франція) — 0:1 (0:0)
Голи: дель Кастільо (86)

Предупредження: Лала (45+1), Йонас Мартін (76), Ліліан Брассьє (80), Б. Дієнг (80)

Огляд матчу Лор’ян — Брест:

У напруженому поєдинку між командами «Лор’ян» і «Стад Брестуа 29» у Лізі 1 з рахунком 0:1 переміг «Стад Брестуа 29». Гра проходила на стадіоні «Стад дю Мустуар — Ів Алленмат», і обидві команди виклалися на повну, щоб завоювати три очки. Перший тайм закінчився з рахунком 0:0, оскільки обидві команди не могли влучити у площину воріт. Однак у другому таймі вболівальники отримали більше емоцій: на 45-й хвилині гравець «Стад Брестуа 29» К. Лала отримав жовту картку, після чого в другому таймі обидві команди зробили кілька замін. На 64-й хвилині замість К. Думбія і Р. Дель Кастільо вийшли гравці «Стад Брестуа 29» Х. Маньєтті і Ж. Ле Дуарон відповідно. «Лор’ян» також здійснив дві заміни: Ж. Понсо і П. Кацеріс замінили А. Карі і Т. Ле Бріса.

На 68-й хвилині «Стад Брестуа 29» зробив ще одну заміну: М. Перейра Лаге замінив С. Муні. Лор’ян відповів ще двома замінами на 74-й хвилині: Б. Буанані та М. Бамба вийшли замість Е. Ж. Крупі та Б. Дієнга. Гра загострилася в останні хвилини: жовті картки отримали гравець «Стад Брестуа 29» Ж. Мартен і Б. Діенг і гравець «Лор’яна» Л. Брассьє на 76-й і 80-й хвилинах відповідно. На 86-й хвилині «Стад Брестуа 29» вийшов із глухого кута завдяки голу Р. Дель Кастільо. Дель Кастільо, закріпивши перевагу. Попри всі зусилля, «Лор’ян» так і не зміг зрівняти рахунок. На останніх хвилинах гри «Стад Брестуа 29» здійснив ще дві заміни, замінивши М. Сатріано та М. Камара на Ж. Ле Кардинала та Б. Брахімі, який отримав червону картку на 90-й хвилині. Загалом, це був запеклий матч між «Лор’яном» і «Стад Брестуа 29», у якому останній здобув перемогу з рахунком 0:1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Монпельє — Лор’ян, Брест — Мец.