Ніцца — Нант — 1:2. Чемпіонат Франції, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-31 17:57 31 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ніцца (Франція) і ... Ніцца — Нант — 1:2. Чемпіонат Франції, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

31 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ніцца (Франція) і Нант (Франція).

Ницца - Нант - 1:2. Чемпионат Франции, 27-й тур. Обзор матча, статистикаНицца - Нант - 1:2. Чемпионат Франции, 27-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 27-й тур

Ніцца (Франція) — Нант (Франція) — 1:2 (0:1)
Голи: Т. Моффі (72) — М. Аблін (19), Мостафа Мохамед (76)

Попередження: Н. Козза (51), Ерай Комерт (52), Педро Чірівелья (58), Лотомба (58), М. Аблін (78), Коко (90+1)

Огляд матчу Ніцца — Нант:

У напруженому і конкурентному матчі Ліги 1 між «Ніццою» і «Нантом» на стадіоні Allianz Riviera обидві команди билися до фінального свистка, і в підсумку «Нант» здобув перемогу з рахунком 2:1. Матч почався з того, що «Нант» вийшов уперед на 19-й хвилині завдяки голу М. Абліна, і на перерву пішов із рахунком 1:0. У другому таймі «Ніцца» відбилася і змогла зрівняти рахунок на 72-й хвилині з пенальті, забитого Т. Моффі, зробивши рахунок 1:1.

Однак «Нант» швидко відповів своїм голом з пенальті на 76-й хвилині, забитим Мостафою Мохамедом, щоб повернути собі лідерство і в підсумку здобути перемогу. Під час матчу гравці обох команд отримали кілька жовтих карток, що свідчить про фізичний і змагальний характер гри. Обидві команди робили стратегічні заміни впродовж усього матчу, намагаючись здобути перевагу, а «Нант» здійснив ключові зміни на останніх хвилинах, щоб завершити гру і завоювати три очки. У підсумку «Нант» здобув упевнену перемогу над «Ніццою» з рахунком 2:1 у захопливому і напруженому матчі Ліги 1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Реймс — Ніцца, Нант — Ліон.