Клермон — Тулуза — 0:3. Чемпіонат Франції, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-31 17:57 31 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Клермон (Франція) і ... Клермон — Тулуза — 0:3. Чемпіонат Франції, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

31 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Клермон (Франція) і Тулуза (Франція).

Клермон - Тулуза - 0:3. Чемпионат Франции, 27-й тур. Обзор матча, статистикаКлермон - Тулуза - 0:3. Чемпионат Франции, 27-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 27-й тур

Клермон (Франція) — Тулуза (Франція) — 0:3 (0:1)
Голи: V. Sierro (8), Т. Даллінга (73), V. Sierro (79)

Попередження: Максиміліано Кофріз (5), V. Sierro (17), Y. Армугом (45+4), I. M’Bahia (78)

Огляд матчу Клермон — Тулуза:

У довгоочікуваному матчі Ліги 1 «Клермон Фут» зустрівся з «Тулузою» на стадіоні «Габріель-Монтпід». У першому таймі «Тулуза» вийшла вперед завдяки пенальті, забитому В. Сьєрро на 8-й хвилині, і до перерви вела з рахунком 1:0. Гра була напруженою, обидві команди проявляли на полі величезну рішучість. М. Кофріз із «Клермон Фут» отримав жовту картку на 5-й хвилині, а В. Сьєрро з «Тулузи» наслідував його приклад, отримавши жовту картку на 17-й хвилині.

Й. Армугом із «Клермон Фут» також отримав жовту картку незадовго до перерви. У другому таймі «Тулуза» збільшила свою перевагу, забивши гол Т. Даллінга на 73-й хвилині, а потім ще один гол В. Сьєрро на 79-й хвилині. У спробі переломити хід гри «Клермон Фут» зробив кілька замін: на заміну вийшли Ж. Бела і Х. Кейта. Незважаючи на всі зусилля, «Клермон Фут» так і не зміг забити, і «Тулуза» здобула перемогу з рахунком 3:0. Матч став демонстрацією майстерності та рішучості обох команд, але «Тулуза» вийшла переможцем, показавши хорошу гру на полі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: ПСЖ — Клермон, Тулуза — Страсбур.